• تلفن: 22195661-021
  • آی دی اینستاگرام، تلگرام و آپارات ما : SorenGroups
  • ساعات کاری: 7:30 تا 22:30 هر روز

مرکز مشاوره و برنامه ریزی

همانطور که می دانید برنامه ریزی اصولی و مدون به همراه اجرای صحیح آن یکی از راه های پیشرفت و اساسی ترین دلیل موفقیت است. برنامه ریزی راهی برای مطالعه بهتر با توجه به توانایی های فرد است پس باید آنقدر دقیق و منعطف باشد تا در صورت بروز هر مشکلی به توان آن را تغییر داد و اجرا کرد. یک مشاور و برنامه ریز تحصیلی خوب، تمام شرایط روحی، خانوادگی، سطح درسی و هدف فرد را بشناسد به آن را در برنامه ریزی نوع مشاوره ای که روی می دهد لحاظ کند.
ما در مرکز مشاوره گروه آموزشی سورن با تحلیل آزمون شخصی سازی شده و بررسی کارنامه های آزمون شما کمک در بهتر شدن شرایط مطالعه تان می کنیم تا نقاط ضعف و قوت شما مشخص شود و در طول مدت برنامه ریزی شما تغییرات جزئی و نامحسوسی ایجاد می‌شود تا بتوانید بهترین نتیجه مطالعه را به دست آورید.
گروه آموزشی سورن به همراه مشاوره ارشد مجموعه ( دکتر سورن جباری) و تیم پشتیبان انگیزشی شان برنامه ریزی را به صورت دقیق و علمی به شما ارائه می دهند. ما تا لحظه کنکور و اعلام نتایج و انتخاب رشته همراه شما خواهیم بود.
برای رسیدن به هدفت جمعی از بهترین ها در گروه آموزشی سورن همراه تو خواهند بود.

استراتژی تحصیلی !

روش صحیح هدف گذاری و استراتژی رسیدن به هدف بسیار مهم است. روش صحیح هدف گذاری تضمین کننده موفقیت توست. روش های درست و اصولی هدف گذاری را بدانید، زمان را از دست نده و با انگیزه پیش خواهید رفت. مادر گروه آموزشی سورن برای هر قسمت از مسیر موفقیت تو برنامه و استراتژی های ویژه و هوشمندانه داریم.

نظارت مداوم بر عملکرد داوطلب

ظارت مداوم بر مطالعه، مانع از ایجاد بی‌نظمی و افزایش استرس در دانش آموزان می‌شود. دانش آموزانی که برنامه‌هایشان را مطابق استاندارد ارائه شده اجرا می‌کنند هرگز دچار خستگی، احساس اضطراب و ناامیدی نمی‌شوند.
مشاور عملکرد داوطب در طول هفته را بررسی و تحلیل می کند. ایرادات اجرایی او را یادآور و سعی در اصلاح آن می‌کند. پیشنهادات لازم و کارآمد برای ادامه راه را ارائه می‌دهد. هماهنگی و تناسب ساعات مطالعه درس‌ها برای فارغ‌التحصیلان و دانش‌آموزان از اهمیت بالایی برخوردار است.

مشاوره تحصیلی و انگیزشی

گروه آموزشی سورن به همراه مشاورارشد مجموعه (دکتر جباری) و تیم پشتیبان مجرب شان برنامه ریزی را به صورت دقیق و علمی به شما ارائه می دهند. ما تا لحظه ی کنکور، اعلام نتایج و انتخاب رشته همراه شما خواهیم بود.
برای رسیدن به هدفت جمعی از بهترین ها در گروه آموزشی سورن همراه تو خواهند بود.

برنامه ریزی مدرن و اصولی

یکی از بزرگترین عواملی که فرد را بعداز تلاش های بسیار با شکست مواجه میکند، طبق اصول و برنامه درست و تخصصی پیش نرفتن است. داشتن مطالعه با فراز و فرود بسیار موجب خستگی و عدم بازدهی فرد میشود. ما در پانسیون سورن مفتخریم با داشتن برنامه ریزی مدرن، اصولی و شخصی سازی شده هر فرد، با او در رسیدن به آرمان و آرزوهایش همراهی کنیم.

چرا برنامه ریزی توسط خود داوطلب غیر اصولیست؟

شاید این سوال براتون پیش اومده باشه که چه چیز یک برنامه رو از برنامه ى دیگه متمایز میکنه….؟
جواب اینه : میزان مطابقت اون برنامه با شخصیت و هدف و حالات روحی فردی که اون برنامه براش نوشته میشه و قراره اجراش کنه !
تصور کنید برنامه ی روزانه ى یکی از اشخاص فوق العاده موفق و سرشناس رو در اختیارتون قرار دادن…
اون شخص هرروز صبح از خواب بیدار میشه، ورزش میکنه، قرار های دفتری و جلساتش رو هماهنگ میکنه و بعد میره سر کار تا شب و غیره!
اگر این برنامه رو به شما بِدن همون نتیجه ای رو میگیرید که اون شخص گرفته ؟؟؟؟ جواب منفیه.
حالا تصور کنید برنامه ی مختص شمارو به اون شخص بِدن… فرض کنیم شما باید ساعت ٨ صبح از خواب بیدار شید بعد از یک ورزش نیم ساعته و صرف صبحانه برید سر درس و کتاب و تا شب بازه های ٢ ساعته رو به درس خوندن اختصاص بدید….
آیا این برنامه براى اون شخص مفید کارآمده ؟ باز هم جواب منفیه.
پس میبینید که هر شخص باید برنامه ى مختص خودش رو داشته باشه تا به نتیجه ى دلخواهش برسه و ما کسانى هستیم که میتونن این کار رو براتون انجام بدن :
تنظیم یک برنامه ی اصولی با توجه به شخصیت ، میزان تمرکز، شرایط روحى، شرایط خانوادگى، عادات غذایى و خواب و تمامى فاکتور هاى مهم دیگه!

برای داشتن برنامه ی خودتون و تضمین آینده تون با ما در ارتباط باشید.

دیدن ویدئو بالا به هر داوطلب کنکوری به شدت توصیه می شه !

تفاوت آکادمی مشاوره و برنامه ریزی سورن در چیست؟

سالهاست که مشاوره تحصیلی بخش جدانشدنی ای از پروسه ی کنکور رتبه های برتر شده؛ اما مرکز مشاوره و برنامه ریزی گروه آموزشی سورن به دلایل بسیاری موفقیت داوطلبان بسیاری رو رقم زده که در زیر سعی کردیم به تعدادی از این تفاوت های مهم و حیاتی اشاره کنیم.

در یک نگاه کلی تفاوت های مرکز مشاوره و برنامه ریزی سورن شامل موارد زیره:

با توجه به اینکه هر فردی روش مطالعه خودش رو داره توی بعضی از دروس قوی‌تر و توی بعضی دروس ضعیف‌تره و یا محیط مطالعه و شرایط خونوادگی هر کس ویژه و مختص خودش هست، پس ما در مرکز مشاوره گروه آموزشی سورن به هر کس برنامه شخصی‌سازی شده ویژه خودش رو میدیم!

همونطور که گفتیم شرایط هر فرد نسبت به فرد دیگه متفاوته پس برای سنجشش نیازه که با خودش مقایسه بشه تا نقاط ضعف و قدرت و پیشرفت و پسرفتش معلوم بشه. در گروه مرکز مشاوره آموزشی سورن آزمون‌هاش شخصی سازی شده ویژه هر فرد توسط دکتر جباری طراحی میشه.در پایان هم کارنامه صادر شده و باید به تحلیل بپردازید.

در جلسات مرکز مشاوره گروه آموزشی سورن علاوه‌بر برنامه هفتگی، نکات ویژه برای پیشرفت بیشتر بهتون یاد داده می‌شه. تا بتونید از زمان مطالعه‌تون ییشترین بهره رو ببرید.

نظارت مداوم بر روند مطالعه، حفظ نظم و آرامش سالن و رفع نیازهای اعضا توسط کادر خانم مجرب ،  دلسوز ، تحصیل‌کرده و  آموزش دیده

کتابخانه ای مجهز به تعداد زیادی از کتابهای نکته و تست و آموزش کنکور و دی وی دی ها به صورت رایگان در اختیار اعضای سالن است!

اعضای کاربر سالن از بین دانش آموزان و دانشجویان مستعد و سخت کوش با برگزاری جلسات معارفه تک به تک قبل از ثبت نام گزینش می‌شوند تا محیطی سالم و جوی فوق‌العاده داشته باشیم!

مشاور ارشد برجسته کنکور و مدیر مجموعه (دکتر جباری)، به صورت مستمر بر عملکرد تک تک اعضا و پرسنل نظارت دائم دارند و جز به جز در مسیر موفقیت اعضا همراه آنها خواهند بود.

جدا از تخفیف ثبت نام زودهنگام (۲۰% تخفیف فوق العاده)، در صورتی که تمایل داشته باشید به همراه دوستانتون در اردوی مطالعاتی پانسیون سورن ثبت نام کنید، براتون ۱۰ تا ۱۵% تخفیف ویژه مجزا نیز در نظر گرفته شده.

یکی از ارکان فوق‌العاده مهم یک پانسیون مطالعاتی موفق به‌جز سخت افزارهای مناسب، اتمسفر حاکم بر آن و بین اعضاست! خوشبختانه هرساله ما با موفقیت جوی سالم و رقابتی انگیزشی و زیبا را بین اعضا به ارمغان آوردیم.

برگزاری کارگاه و همایش های مشاوره، انگیزشی و موفقیت و آموزشی رایگان برای اعضا در طول سال

و صدها تفاوت دیگر که پیشنهاد می کنیم با ارتباط مستقیم با دفتر مجموعه و ملاقات حضوری، از نزدیک ملاحظه بفرمایید!

یک جلسه معارفه رایگان با دکتر جباری

همین حالا برای یک جلسه معارفه مشاوره رایگان با دفتر ما تماس بگیرید !

مشاوره تحصیلی و استراتژی تحصیلی تخصص ماست! برای اینکه بدونید میتونید چه نتیجه ای از سال کنکورتون بگیرید و بهترین مشاور برای خودتون رو پیدا کنید، بهتره اول یه جلسه معارفه داشته باشید !

سوال دیگه ای دارید؟ با ما تماس بگیرید!

Call Now Buttonسوالی دارید؟ تماس بگیرید!