• تلفن: 22195661-021
  • آی دی اینستاگرام، تلگرام و آپارات ما : SorenGroups
  • ساعات کاری: 7:30 تا 22:30 هر روز

مرکز مشاوره و برنامه ریزی

همانطور که می دانید برنامه ریزی اصولی و مدون به همراه اجرای صحیح آن یکی از راه های پیشرفت و اساسی ترین دلیل موفقیت است. برنامه ریزی راهی برای مطالعه بهتر با توجه به توانایی های فرد است پس باید آنقدر دقیق و منعطف باشد تا در صورت بروز هر مشکلی به توان آن را تغییر داد و اجرا کرد. یک مشاور و برنامه ریز تحصیلی خوب، تمام شرایط روحی، خانوادگی، سطح درسی و هدف فرد را بشناسد به آن را در برنامه ریزی نوع مشاوره ای که روی می دهد لحاظ کند.
ما در مرکز مشاوره گروه آموزشی سورن با تحلیل آزمون شخصی سازی شده و بررسی کارنامه های آزمون شما کمک در بهتر شدن شرایط مطالعه تان می کنیم تا نقاط ضعف و قوت شما مشخص شود و در طول مدت برنامه ریزی شما تغییرات جزئی و نامحسوسی ایجاد می‌شود تا بتوانید بهترین نتیجه مطالعه را به دست آورید.
گروه آموزشی سورن به همراه مشاوره ارشد مجموعه ( دکتر سورن جباری) و تیم پشتیبان انگیزشی شان برنامه ریزی را به صورت دقیق و علمی به شما ارائه می دهند. ما تا لحظه کنکور و اعلام نتایج و انتخاب رشته همراه شما خواهیم بود.
برای رسیدن به هدفت جمعی از بهترین ها در گروه آموزشی سورن همراه تو خواهند بود.

استراتژی تحصیلی !

روش صحیح هدف گذاری و استراتژی رسیدن به هدف بسیار مهم است. روش صحیح هدف گذاری تضمین کننده موفقیت توست. روش های درست و اصولی هدف گذاری را بدانید، زمان را از دست نده و با انگیزه پیش خواهید رفت. مادر گروه آموزشی سورن برای هر قسمت از مسیر موفقیت تو برنامه و استراتژی های ویژه و هوشمندانه داریم.

نظارت مداوم بر عملکرد داوطلب

ظارت مداوم بر مطالعه، مانع از ایجاد بی‌نظمی و افزایش استرس در دانش آموزان می‌شود. دانش آموزانی که برنامه‌هایشان را مطابق استاندارد ارائه شده اجرا می‌کنند هرگز دچار خستگی، احساس اضطراب و ناامیدی نمی‌شوند.
مشاور عملکرد داوطب در طول هفته را بررسی و تحلیل می کند. ایرادات اجرایی او را یادآور و سعی در اصلاح آن می‌کند. پیشنهادات لازم و کارآمد برای ادامه راه را ارائه می‌دهد. هماهنگی و تناسب ساعات مطالعه درس‌ها برای فارغ‌التحصیلان و دانش‌آموزان از اهمیت بالایی برخوردار است.

مشاوره تحصیلی و انگیزشی

گروه آموزشی سورن به همراه مشاورارشد مجموعه (دکتر جباری) و تیم پشتیبان مجرب شان برنامه ریزی را به صورت دقیق و علمی به شما ارائه می دهند. ما تا لحظه ی کنکور، اعلام نتایج و انتخاب رشته همراه شما خواهیم بود.
برای رسیدن به هدفت جمعی از بهترین ها در گروه آموزشی سورن همراه تو خواهند بود.

برنامه ریزی مدرن و اصولی

یکی از بزرگترین عواملی که فرد را بعداز تلاش های بسیار با شکست مواجه میکند، طبق اصول و برنامه درست و تخصصی پیش نرفتن است. داشتن مطالعه با فراز و فرود بسیار موجب خستگی و عدم بازدهی فرد میشود. ما در پانسیون سورن مفتخریم با داشتن برنامه ریزی مدرن، اصولی و شخصی سازی شده هر فرد، با او در رسیدن به آرمان و آرزوهایش همراهی کنیم.

چرا برنامه ریزی توسط خود داوطلب غیر اصولیست؟

شاید اين سوال براتون پيش اومده باشه كه چه چيز يك برنامه رو از برنامه ى ديگه متمايز ميكنه….؟
جواب اينه : ميزان مطابقت اون برنامه با شخصيت و هدف و حالات روحی فردی كه اون برنامه براش نوشته ميشه و قراره اجراش كنه !
تصور كنيد برنامه ی روزانه ى يكی از اشخاص فوق العاده موفق و سرشناس رو در اختيارتون قرار دادن…
اون شخص هرروز صبح از خواب بيدار ميشه، ورزش ميكنه، قرار های دفتری و جلساتش رو هماهنگ ميكنه و بعد ميره سر كار تا شب و غیره!
اگر اين برنامه رو به شما بِدن همون نتيجه اي رو ميگيريد كه اون شخص گرفته ؟؟؟؟ جواب منفيه.
حالا تصور كنيد برنامه ي مختص شمارو به اون شخص بِدن… فرض كنيم شما بايد ساعت ٨ صبح از خواب بيدار شيد بعد از يك ورزش نيم ساعته و صرف صبحانه بريد سر درس و كتاب و تا شب بازه هاي ٢ ساعته رو به درس خوندن اختصاص بديد….
آيا اين برنامه براى اون شخص مفيد کارآمده ؟ باز هم جواب منفيه.
پس ميبينيد كه هر شخص بايد برنامه ى مختص خودش رو داشته باشه تا به نتیجه ى دلخواهش برسه و ما كسانى هستيم كه ميتونن اين كار رو براتون انجام بدن :
تنظيم يك برنامه ی اصولی با توجه به شخصيت ، ميزان تمركز، شرايط روحى، شرايط خانوادگى، عادات غذايى و خواب و تمامى فاكتور هاى مهم ديگه!

برای داشتن برنامه ی خودتون و تضمين آينده تون با ما در ارتباط باشيد.

دیدن ویدئو بالا به هر داوطلب کنکوری به شدت توصیه می شه !

یک جلسه معارفه رایگان با دکتر جباری

همین حالا برای یک جلسه معارفه مشاوره رایگان با دفتر ما تماس بگیرید !

مشاوره تحصیلی و استراتژی تحصیلی تخصص ماست! برای اینکه بدونید میتونید چه نتیجه ای از سال کنکورتون بگیرید و بهترین مشاور برای خودتون رو پیدا کنید، بهتره اول یه جلسه معارفه داشته باشید !

Call Now Buttonسوالی دارید؟ تماس بگیرید!