• تلفن: 22195661-021
  • آی دی اینستاگرام، تلگرام و آپارات ما : SorenGroups
  • ساعات کاری: 7:30 تا 22:30 هر روز

پانسیون مطالعاتی VIP سورن

گروه آموزشی سورن با فراهم آوردن محیطی آرام و بهترین امکانات مجموعه ای تحت عنوان سالن VIP سورن گردآوری کرده که فضایی مناسب برای مطالعه ای حرفه ای در آرامش می باشد. این گروه با احتساب زمان های مناسب برای مطالعه، رفع اشکال و استراحت ، برنامه و نظارت روزانه دقیقی برای حاضرین سالن ارائه خواهد کرد. از این رو جهت افزایش تمرکز و بازدهی، رفت و آمد به سالن در بازه های مطالعاتی مشخص شده مقدور نمیباشد. با عضویت از امکاناتی از قبیل میز و فضای مطالعه اختصاصی، مشاوره تحصیلی رایگان هفتگی، مشاوره روانشناسی رایگان ، کمد شخصی، میان وعده رایگان ، رفع اشکال توسط رتبه های برتر ، جلسات انگیزشی و آموزشی و گزارش روند مطالعه بهره مند خواهید شد. این سالن که در منطقه ای به دور از آلودگی هوا و آلودگی صوتی واقع شده، مجهز به بهترین سیستم گرمایش و سرمایش و نورپردازی خوب جهت افزایش بازدهی مطالعه و راحتی دانش آموزان می باشد. در صورتی که علاوه بر خدمات مشاوره ای، عضویت سالن مطالعه را دارا باشید از امکانات ویژه ای برخوردار خواهید شد؛ اما استفاده از خدمات مشاوره یا عضویت سالن به طور جداگانه بلامانع خواهد بود.

فضایی تخصصی برای مطالعه

لوکیشن پانسیون مطالعاتی سورن واقع در شمال شرقی ترین نقطه تهران به دور از ترافیک، آلودگی هوا و همه شهری است. به علاوه دسترسی آسان به مترو، بی آر تی و ایستگاه تاکسی را دارا می باشد.
سالن مطالعه vip سورن دارای دکوراسیون و چیدمانی مطابق با استانداردهای روز سالن های مطالعه است تا حضور طولانی مدت در این فضا باعث حفظ انرژی فرد شود.
تجهیزات سرمایشی و گرمایشی، نورپردازی مناسب، سالن مطالعه با وسعت بیش از ۳۰۰ متر و ارتفاع ۴ متری فضایی وسیع و دلنشین، مملو از آرامش و انرژی او را برای مطالعه فراهم آورده است.

نظارت فوق العاده حرفه ای

پانسیون vip سورن، با حضور مستمر کادری مجرب و متخصص، توانسته نظارتی دقیق بر حفظ مقررات و نظم به وجود آورد. همچنین تمام پانسیون مجهز به دوربین های مدار بسته پیشرفته و مدرن می باشد که توسط ناظرین سالن کنترل می‌شوند.
ورود و خروج تمامی اعضا با پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا (تگ الکترونیک) کنترل و ثبت می گردد.

بازه های مطالعاتی و استراحت منظم

شاید برخی از شما بگویید فضای خانه ما خلوت و ساکت است و محیطی مناسب درس خواندن را داریم اما تجربه کاری ما نشان داده تمام این افراد پس از مدتی به پانسیون مراجعه میکنند. علت هم عواملی مثل سکوت بیش ار حد، نبود نظارت بربازه های مطالعاتی فرد است. او کنترل زمانبندی خود را از دست میدهند و نمیتوانند برنامه ریزی شان را درست پیش ببرند.
پانسیون vip سورن با در نظر گرفتن بازه های مطالعاتی منظم و زمان های استراحت کوتاه به همراه نظارت تمام وقت بر عملکرد داوطلبین توانسته با ایجاد جو رقابتی مناسب، بازدهی بیش از ۱۲ ساعت مطالعه مفید را بوجود آورد.

میز و کمد اختصاصی هر عضو

مامی اعضای ثبت نام شده در پانسیون سورن میز و کمد چوبی قفل دار مختص به خود می باشند طول دوره ثبت نامی مجبور نباشند در هر بار مراجعه حجم زیادی از کتاب ها و وسایل خود را به دوش بکشند. همچنین سالن مطالعه سورن دو میز متفاوت طراحی کرده که سلیقه های مختلف را پوشش دهد.
۱- میزهای شیشه های گرد شیشه ای با فضای زیاد که فرد به عنوان وایت برد می تواند از آن استفاده کند.
۲- میزهای کابینی کتابخانه‌ای برای افرادی که دوست دارند اید محدودتری در هنگام مطالعه داشته باشند.

معرفی ویدئویی پانسیون مطالعاتی سورن

تفاوت پانسیون مطالعاتی سورن در چیست؟

پانسیون مطالعاتی و کتابخانه عمومی هر دو فضایی برای درس خواندن هستند اما پانسیون مطالعاتی سورن برتری و ویژگیهای در ارائه خدمات دارد که نتیجه را متفاوت می کند.

در یک نگاه کلی تفاوت ها شامل:
۱- ساعت فعالیت مجموعه است ۷:۳۰ الی ۲۲:۳۰
۲- بازه های مطالعاتی منظم موثر بر یادگیری بر اساس نظر روانشناسان و متخصصان علوم تغذیه
۳- میز های بزرگ و کمد اختصاصی قفل دار
۴- تگ الکترونیک جهت ثبت ورود و خروج
۵- نظارت مداوم بر روند مطالعه توسط کادر مجرب و دلسوز
– دارای کتابخانه ای مجهز به همه کتابهای نکته و تست کنکور
۶- اتاق استراحت مجزا مجهز به مبلمان و تختخواب
۷- سالن غذاخوری مجزا مجهز به تمامی امکانات نگهداری و گرم کردن غذا
۸- پذیرایی میان وعده
۹- بزرگ دلنشین و مجهز جهت اوقات استراحت
۱۰- مشاوره و برنامه ریزی
۱۱- نورپردازی و چیدمان با نظر بهترین طراحان دکوراسیون برای ایجاد آرامش و تمرکز بیشتر
۱۲- تجهیزات سرمایشی و گرمایشی بروز و مناسب
۱۳- انتخاب گزینشی اعضا از بین دانش آموزان مستعد و سخت کوش
۱۴- ایجاد فضای رقابتی سالم
۱۵- برگزاری کارگاه و همایش های انگیزشی
و چندین و چند خدمات دیگر که در کتابخانه های عمومی و یا حتی پانسیون های مطالعاتی دیگر وجود ندارد!

یک روز استفاده رایگان

همان حالا برای یک روز استفاده رایگان با دفتر ما تماس بگیرید !

توصیه اکید ما به تمامی داوطلبان استفاده از پانسیون اینه که حتما یک روز رو مهمون ما باشن، و بعد در رابطه با استفاده ازش تصمیم گیری کنن ! شما هم همینطور !

Call Now Buttonسوالی دارید؟ تماس بگیرید!

۲۵٪ تخفیف استثنایی ثبت نام

تا پایان آذر ماه !

همین حالا با ما تماس بگیرید و به مناسبت روز دانش آموز تا ۲۵٪ تخفیف بگیرید !


تلفن : ۲۲۱۹۵۶۶۱-۰۲۱