خدمات گروه آموزشی سورن

در لیست زیر میتونید به صفحه اختصاصی و توضیحات مفصل هرکدوم از خدمات گروه آموزشی سورن برید، تصاویر رو ببینید، مقایسه کنید ، سوالات متداول رو بخونید و حتی با پشتیبانی در ارتباط باشید.

IMG 9953 Large

انتخاب رشته کنکور |‌ دکتر سورن جباری

بعد از پروسه سخت و طولانی کنکور ۱۴۰۲ ماجرا به همین نقطه ختم نمیشه و شما با پروسه انتخاب رشته رو به رو میشد شاید براتون کمی گیج کننده باشه، اینکه بخواین مسیری انتخاب کنید که میدونید بخشی از آینده شما توسط این انتخاب شکل میگیره . اصلا نمیخوام استرستون رو بیشتر کنم ولی باید [...]
اطلاعات بیشتر
IMG 4167 scaled

پانسیون مطالعاتی آنلاین

گروه آموزشی سورن، بهمن ماه سال 1398 برای اولین بار در ایران، پانسیون مطالعاتی غیرحضوری (آنلاین) رو حین بحران کرونا راه اندازی کرد. تا اگه می خوای رتبه تک رقمی و دو رقمی بشی ولی امکان دسترسی و حضور در فضای مطالعاتی سورن رو نداری از خدمات، نظم و پیگیری مطالعاتی بهره مند بشی و [...]
اطلاعات بیشتر
IMG 6684 Large

پانسیون مطالعاتی VIP سورن

این پانسیون مطالعاتی فقط یه کتابخونه نیست، ما یه کارخونه برای توسعه و رشد فردی ساختیم! از آزمون شخصی و مشاوره بگیر تا بهترین برنامه و دبیران، همه، یکجا و منسجم.

اطلاعات بیشتر
Moshavere2

مرکز مشاوره و برنامه ریزی دکتر جباری

ما در مرکز مشاوره گروه آموزشی سورن با تحلیل آزمون شخصی سازی شده و بررسی کارنامه های آزمون شما کمک در بهتر شدن شرایط مطالعه تان می کنیم تا نقاط ضعف و قوت شما مشخص شود و در طول مدت برنامه ریزی شما تغییرات جزئی و نامحسوسی ایجاد می‌شود تا بتوانید بهترین نتیجه مطالعه را به دست آورید.
گروه آموزشی سورن به همراه مشاوره ارشد مجموعه (دکتر جباری) و تیم پشتیبان انگیزشی شان برنامه ریزی را به صورت دقیق و علمی به شما ارائه می دهند. ما تا لحظه کنکور و اعلام نتایج و انتخاب رشته همراه شما خواهیم بود.
برای رسیدن به هدفت جمعی از بهترین ها در گروه آموزشی سورن همراه تو خواهند بود.

اطلاعات بیشتر
Ordoo2

اردوی نوروز کنکور VIP | کمپ دکتر جباری

این دوران از مهم ترین دلایل موفقیت شماست! ما با کلاسای نکته و تست، رفع اشکال و کارگاه های دکتر جباری تو اردوی مطالعاتی نوروز،رسیدن به موفقیت رو خیلی آسون کردیم!

اطلاعات بیشتر
photo ۲۰۱۷ ۰۸ ۱۳ ۰۰ ۱۱ ۰۴

کارگاه ها و همایش ها

باید بگوییم که موضوع اصلی برنامه هر کارگاه و همایش بنا بر درخواست‌های بیشتر در آن موضوع انتخاب می‌شود؛ اما بطور معمول در بازه‌های مختلف سال موضوعات خاصی می‌تواند برای برگزاری کارگاه و همایش مد نظر قرار گیرد؛ مثلا نحو شروع برای کنکور، آموزش جمع بندی و کسب موفقیت در امتحانات ترم، اصول تست زنی، تقویت انگیزه کنکور و ایجاد هدف برای موفقیت در کنکور، آموزش روش صحیح مطالعه دروس، روش افزایش ساعت مطالعه و … موضوعاتی هستند که اکثر اوقات مطرح می‌شوند.

اطلاعات بیشتر
سوالی دارید؟ تماس بگیرید!