اردوی نوروز کنکور VIP | کمپ دکتر جباری

D5DFA7DD A33D 44A2 B5D8 3AC75E12855A

اردوی مطالعاتی نوروز در پانسیون سورن با ایجاد فضای مناسب درس خواندن فرد را از حال و هوای تعطیلات و رفت و آمدهای دید و بازدید عید و یا خلوتی کسالت آور تعطیلات دور می کند تا داوطلبین بیشترین بهره جمع بندی را در ایام نوروز داشته باشند.
گروه آموزشی سورن با برگزاری اردوی نوروزی به صورت vip با ارائه خدمات ویژه سعی در افزایش بازدهی کیفیت مطالعه در این دوران طلایی که مهمترین بازه جمع بندی و به ثمر رساندن تلاش چندین ماه را دارد.
همچنین با برگزاری کارگاه های نکته و تست، رفع اشکال فردی، همایش انگیزشی و … برای داوطلبان آسودگی خاطر در دوران پر استرس نزدیک کنکور را فراهم میکند.

IMG 3074
IMG 1233 e1570284648467
3B736060 3652 4897 9099 B3A3390FC34B
B8942C7E FD8F 468E 8E30 AF4E4E9A1597
969FA017 0B09 4A0E AAA4 FBE8892FF3D8
A0F07E0C 27AA 489A 971E A74CD4FBE07B

گروه آموزشی سورن مفتخر است که امسال نیز همانند سال های پیش تنها اردوی مطالعاتی در کل کشور است که جهت افزایش بازده مطالعاتی داوطلبان ، اردو خود را در سه مرحله برگزار می کند: مرحله قبل از دوران طلایی جهت آشنایی با محیط، مرحله دوران طلایی و در آخر مرحله پس از دوران طلایی جهت آمادگی در آزمون جمع بندی .

در این دوره کارگاه های مشاوره ای، انگیزشی، آموزشی و جمع بندی بسیار مفیدی جهت جلوگیری از سردرگمی های شما عزیزان نیز در نظر گرفته ایم که قسمت مهمی از این اردو می باشد که به تفصیل توضیح دادیم. اردوی نوروز vip دکتر جباری ۲۱روزه است، این به این معناست که اردوی مطالعاتی گروه آموزشی سورن مبدع طولانی ترین اردو مطالعاتی نوروزی با حداقل ۲۶۲ ساعت مطالعه مفید و بیش از ۳۲۰ ساعت حضور در اردو طی این دوران است!

ما برای هر یک از اعضا به محض ثبت نام در اردوی مطالعاتی سورن یک جلسه معارفه برگزار میکنیم که در آن برای هر شخص بر اساس هر آنچه که تا به حال مطالعه داشته توسط شخصِ دکتر جباری(نه دستیاران) مشاوره و برنامه ریزی انجام خواهد شد.

بنابراین امکان استفاده از اردو برای اکثر افراد در هر مرحله ، سطح و وضعیت درسی که باشند، وجود دارد. همچنین بازهم ما شما را در این دوره رها نمیکنیم: حضور مستمر و نظارت دقیق مشاور ارشد مجموعه -دکتر جباری- باعث می شود از برنامه دور نشوید. هم چنین نگران تفریح و استراحت خود نباشید، چرا که به این موضوع نیز در برنامه شخصی شما توجه ویژه ای خواهد شد. در واقع، دیگه چی میخواین!؟

در طول دوره نوروز که دانش آموزان در حال جمع بندی دورس خود هستند،مطمئنا به اشکال های درسی بسیاری در هر درس برمی خورند که نیاز به اساتید برتر و مجرب جهت رفع اشکال پیدا می کنند.هم چنین جهت اطلاع از روند مطالعه خود آزمون روزانه می تواند بشیار موثر باشد و برگزاری کارگاه های تخصصی آموزشی مشاوره ای در روزهای مشخصی از دوره انگیزه شما را تقویت میکند و از این طریق از وضعیت درسی و پیشرفت رقبا یتان آگاه خواهید شد تا متوجه شوید چقدر دیگه نیاز به تلاش دارید!

لوکیشن پانسیون مطالعاتی سورن به گونه ای است که خود به خود رفاه کامل برای تک تک اعضا برقرار است؛چه از نظر دسترسی به انواع فروشگاه ها(مواد غذایی،داروخانه،..)،رستوران ،کافی نت و..و چه از نظر آرامش و سکوتی که حکم فرماست که بدون شک مهمترین نیاز یک داوطلب کنکوری خصوصا در این دوره است.همچنین پذیرایی صبحانه و عصرانه به همراه چای و بیسکوییت نامحدود در بالاترین کیفیت ممکن با توجه به سلیقه وذائقه داوطلبان امروزی !برایتان تدارک دیدیم.و هزاران امکانات رفاهی دیگر که به قول این ضرب المثلمون«شنیدن کِی بُوَد مانند دیدن؟!»

لوکیشن پانسیون مطالعاتی سورن واقع در شمال شرقی ترین نقطه تهران به دور از ترافیک، آلودگی هوا و همهمه شهری است، مکانی آرام و ساکت، با دسترس فوق العاده راحت و امن. به علاوه این پانسیون دسترسی نزدیک و آسان به مترو، بی آر تی و ایستگاه تاکسی را نیز دارا می باشد.
پانسیون مطالعاتی VIP سورن، دارای دکوراسیون و چیدمانی مطابق با استانداردهای روز سالن های مطالعه دنیاست تا حضور طولانی مدت در این فضا، نه تنها ملال آور نباشد بلکه باعث حفظ انرژی و تقویت روحیه مثبت فرد شود.
تجهیزات سرمایشی و گرمایشی مختلف(اسپلیت های یخچالی و گرمایش از دیوار و سقف)، نورپردازی مناسب با بیش از ۴۰۰ لامپ رفلکتور آفتابی و صدفی (جهت جلوگیری از خستگی چشم)، سالن مطالعه با مساحت بیش از ۲۵۰ متر و ارتفاع سقف ۴ متر، فضایی وسیع و دلنشین، مملو از آرامش و انرژی مثبت را برای داوطلبان کنکور و آزمون های مشابه فراهم آورده است.

پانسیون VIP سورن، با حضور مستمر کادری مجرب و متخصص، توانسته نظارتی دقیق بر حفظ مقررات و نظم به وجود آورد.

همچنین تمام قسمت های پانسیون مجهز به دوربین های مدار بسته پیشرفته و فوق مدرن می باشد که تمام آنها توسط ناظرین خانم سالن کنترل می‌شوند.
ساعت ورود و خروج تمامی اعضا با پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا (تگ الکترونیک) کنترل و ثبت می گردد.

تمامی اعضای ثبت نام شده در پانسیون سورن میز و کمد چوبی قفل دار مختص به خود می باشند طول دوره ثبت نامی مجبور نباشند در هر بار مراجعه حجم زیادی از کتاب ها و وسایل خود را به دوش بکشند. همچنین سالن مطالعه سورن دو میز متفاوت طراحی کرده که سلیقه های مختلف را پوشش دهد.
۱- میزهای شیشه های گرد شیشه ای با فضای زیاد که فرد به عنوان وایت برد می تواند از آن استفاده کند.
۲- میزهای کابینی کتابخانه‌ای برای افرادی که دوست دارند اید محدودتری در هنگام مطالعه داشته باشند.

شاید برخی از شما بگویید فضای خانه ما خلوت و ساکت است و محیطی مناسب درس خواندن را داریم اما تجربه کاری ما نشان داده تمام این افراد پس از مدتی به پانسیون مراجعه میکنند. علت هم عواملی مثل سکوت بیش ار حد، نبود نظارت بربازه های مطالعاتی فرد است. او کنترل زمانبندی خود را از دست میدهند و نمیتوانند برنامه ریزی شان را درست پیش ببرند.
پانسیون vip سورن با در نظر گرفتن بازه های مطالعاتی منظم و زمان های استراحت کوتاه به همراه نظارت تمام وقت بر عملکرد داوطلبین توانسته با ایجاد جو رقابتی مناسب، بازدهی بیش از ۱۲ ساعت مطالعه مفید را بوجود آورد.

بخش هایی از خاطرات ۷ساله مجموعه سورن

معرفی ویدئویی مرکز مشاوره جامع دکتر جباری

مراحل و زمان بندی اردوی نوروزی دکتر جباری

مرحله اول اردوی نوروزی (اختیاری - دوره آمادگی) - از ۲۲ اسفند تا ۲۶ اسفند
مرحله اصلی اردوی نوروزی (اجباری) - از ۲ فروردین تا ۱۲ فروردین
مرحله پایانی اردوی نوروزی (اختیاری - دوره فرود) - از ۱۴ فروردین تا ۱۸ فروردین

تفاوت اردوهای مطالعاتی سورن در چیست؟

سالهاست که اردوهای نوروزی بخش جدانشدنی ای از پروسه ی کنکور رتبه های برتر شده؛ اما اردوهای نوروزی گروه آموزشی سورن به دلایل بسیاری موفقیت داوطلبان بسیاری رو رقم زده که در زیر سعی کردیم به تعدادی از این تفاوت های مهم و حیاتی اشاره کنیم.

در یک نگاه کلی تفاوت های اردوهای نوروزی سورن شامل موارد زیره:

روزی ۱۲ ساعت در ۱۱روز یعنی حداقل 130  ساعت مطالعه مفید در اردوی نوروزی منحصر به فرد سورن!

ساعت فعالیت مجموعه از ۷:۳۰ الی ۲۲:۳۰ است که بیشترین ساعت فعالیت بین تمام پانسیونها و کتابخانه های کشور است!

بازه‌های زمانی استانداردی زیر نظر مشاوران و متخصصین روانشناسی و تغذیه برای مطالعه در ایام اردوی نوروزی در نظر گرفته شده تا شما بتونید از ۱۵ ساعت حضور در مجموعه ۱۲ ساعت مطالعه مفید داشته باشید.

بازه های مطالعاتی و استراحت منظم و از پیش تعیین شده برای کل اعضای سالنبه صورت یکدست تدوین شده است ! این بازه ها که بسیار موثر بر یادگیری اعضاست،  بر اساس نظر روانشناسان و متخصصان علوم تغذیه تدوین شده است!

دو مدل میز مختلف ، یکی بزرگ شیشه ای و دیگری بزرگ کانکسی (کتابخانه ای) و کمدهای چوبی اختصاصی قفل دار برای اعضا تعبیه شده!

ورود و خروج تمام اعضا با تگ الکترونیک و همچنین به صورت دفتری توسط پرسنل ثبت میشود!

نظارت مداوم بر روند مطالعه، حفظ نظم و آرامش سالن و رفع نیازهای اعضا توسط کادر خانم مجرب ،  دلسوز ، تحصیل‌کرده و  آموزش دیده

برای بازدهی بیشتر شما در ایام نوروز کلاس‌هاس رفع اشکال به صورت خصوصی و نیمه خصوصی با اساتید برتر برای تمامی دروس در نظر گرفته شده.

تمام قسمت های مجموعه مجهز به دوربین های مداربسته فوق پیشرفته شده است که نظارت بر آنها بر عهده ی ناظرین مجرب خانم ماست و حافظ آرامش و امنیت تمامی اعضاست.

کتابخانه ای مجهز به تعداد زیادی از کتابهای نکته و تست و آموزش کنکور و دی وی دی ها به صورت رایگان در اختیار اعضای سالن است!

چیدمان تمامی اجزای پانسیون و میزهای مطالعه با نظر بهترین طراحان دکوراسیون برای ایجاد آرامش و تمرکز بیشتر طراحی شده و به گونه‌ایست که همانند دیگر کتابخانه‌ها و پانسیون‌های معمول مطالعاتی حس خفقان و کمبود فضا اصلا ایجاد نمیشود !

بخش استراحت مجزا مجهز به مبلمان و تختخواب برای رفع خستگی و افزایشی بازدهی اعضا در ۱۵ساعتی که در مجموعه هستند.

نورپردازی سالن مطالعه و همچنین مابقی مجموعه توسط بیش از ۳۰۰ لامپ رفلکتور ال ای دی متشکل از ترکیبی مهندسی شده از نورهای زرد و سفید می باشد، که واقعا تاثیر به‌سزایی در راندمان مطالعاتی اعضا و عدم خستگی جسمانی  زودهنگام آنها میشود که به نوبه ی خود در بین سالن های مطالعاتی واقعا بینظیر است!

سالن غذاخوری مجزا مجهز به تمامی امکانات نگهداری(یخچال) و گرم کردن غذا(مایکرویو) و همچنین یک آشپزخانه کامل مجزا

پذیرایی میان وعده توسط چای و نسکافه و بیسکوییت و غیره و تمامی امکانات لازم مانند ظروف یکبارمصرف و ادویه‌جات و قند و شکر و غیره

در تمام نقاط مجموعه از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی ‌مدرن و مناسب مانند اسپلیت های ایستاده، بخاری های گازی و برقی، شوفاژ و فن های سقفی استفاده شده است تا خیال اعضا و خانواده هارا از بابت امکانات رفاهی نیز کاملا مرتفع کرده باشیم و همچنین بهترین دمای مناسب مطالعه را فراهم آوریم.

اعضای کاربر سالن از بین دانش آموزان و دانشجویان مستعد و سخت کوش با برگزاری جلسات معارفه تک به تک قبل از ثبت نام گزینش می‌شوند تا محیطی سالم و جوی فوق‌العاده داشته باشیم!

مشاور ارشد برجسته کنکور و مدیر مجموعه (دکتر جباری)، به صورت مستمر بر عملکرد تک تک اعضا و پرسنل نظارت دائم دارند و جز به جز در مسیر موفقیت اعضا همراه آنها خواهند بود.

جدا از تخفیف ثبت نام زودهنگام (20% تخفیف فوق العاده)، در صورتی که تمایل داشته باشید به همراه دوستانتون در اردوی مطالعاتی پانسیون سورن ثبت نام کنید، براتون 10 تا 15% تخفیف ویژه مجزا نیز در نظر گرفته شده.

یکی از ارکان فوق‌العاده مهم یک پانسیون مطالعاتی موفق به‌جز سخت افزارهای مناسب، اتمسفر حاکم بر آن و بین اعضاست! خوشبختانه هرساله ما با موفقیت جوی سالم و رقابتی انگیزشی و زیبا را بین اعضا به ارمغان آوردیم.

برگزاری کارگاه و همایش های مشاوره، انگیزشی و موفقیت و آموزشی رایگان برای اعضا در طول سال

توی این همه آلودگی و ترافیک واقعا عاقلانه نیست که شما بخواید برای دبیر یا کلاس همه‌ش در رفت و آمد باشید، برای همین ما امکاناتی فراهم کردیم که با هماهنگی و زیر نظر پرسنل و ناظران بتونید با آرامش خیال کلاسهای خصوصی یا آنلاینتون رو در محیط پانسیون ببینید و برگزار کنید.

و صدها تفاوت دیگر که پیشنهاد می کنیم با ارتباط مستقیم با دفتر مجموعه و ملاقات حضوری، از نزدیک ملاحظه بفرمایید!

۲۰ درصد تخفیف ثبت نام تا ۱ اسفند ۱۴۰۲ (تا ۲۲ اسفند تمدید شد !)

همین الان برای رزرو ثبت نام خود با دفتر ما تماس بگیرید و یا از طریق قسمت زیر مستقیما و آنلاین ثبت نام کنید!

برای راحتی شما داوطلب عزیز، ایجاد عدالت آموزشی و دسترسی برابر همه‌ی داوطلبان، ما سه پلن مختلف برای اردوی نوروزی شما عزیزان داریم که از نظر <کیفی و جزییات مهم> یکی بوده و اجحافی وجود نخواهد داشت و صرفا برای تسهیل موارد مالی و دسترسی سراسری در ایران پهناور ایجاد شدند، که به تفسیر در جداول زیر توضیح داده شده :

خدمات اردوی نوروزی ۱۴۰۳ 1
خدمات اردوی نوروزی ۱۴۰۳ 1

فلسفه اردوی نوروزی چیه اصلا؟

فلسفه اردوی مطالعاتی نوروز در گروه آموزشی و پانسیون مطالعاتی سورن بر این اساسه که شما بتونید در این ایام که ذهن به یه آرامشی میرسه و خودبه خود تعطیلات و فراغ خیال از روزمرگی‌ها رو درک میکنه، یه جمع‌بندی و مرور و سروسامون دادن به مطالبی که در ماه‌های گذشته خوندید داشته باشید و بتونید در پایان، برنامه ریزی دقیق‌تری برای ۳ماه پایانی‌تون داشته باشید.

چرا دوران نوروز مهمه و چرا به اسم دوران طلایی شناخته شده؟

ایام عید نوروز، که ما به اون دوران طلایی میگیم، فرصتی استثناییه که دیگر برنمیگرده. ۱۴ روز هرچی کلاس و آموزشگاه و … تعطیله و شما میتونید 2 روزش رو کامل استراحت کنید و حتی به دید و بازید بپردازید و ۱۲ روز هم فرصت دارید تا با برنامه‌ریزی مناسب هر روز 12ساعت مفید درس بخونید، اینطوری میزان مطالعه شما تقریباً به اندازه 4 هفته‌ی درسی در طول سال تحصیلیه. نگران نباشید! فقط یک بار و آن هم فقط امساله که مجبورید این کار رو انجام بدید.
و این رو بدونید که بسیاری از دانش آموزان هم سطح در دوران طلایی عید کلی ترازهاشون از همدیگه فاصله گرفت و از رتبه‌های برتر کنکور شدن.

چرا مطالعه ی نوروز برای یه کنکوری توی خونه خیلی سخت و حتی غیرممکنه؟

دوران نوروز در واقع فقط برای ما کنکوریا و مشاورا دوران طلایی نامیده میشه وگرنه برای اکثر مردم و خانواده ها و خصوصا فامیل های محترم فرصتیه برای خوش گذرونی و مسافرت و حتی عروسی و غیره !
این چه تاثیری روی شما داره؟! حضور در خانه و این فضای فامیل بازی ها باعث میشه خود به خود شما هم بخواین در کنارشون باشین و خوش بگذرونید به اصطلاح باعث میشه شمام دلتون بخوادو باعث میشه ذهنتون به سمت حال و هوای دیگه ای غیر از درس بره! این در حالیه که رقبای سرسختتون در پانسیون ها و سالن های مطالعه سخت در تلاشند تا ثانیه ای رو از دست ندن!
اما اگه ازین فضا دور باشین و برعکس در یه فضای رقابتی سالم باشین اتفاقای خیلی بهتری واستون میفته!
همینطور از یه عده‌ پرتلاش که تو این دوران محکم چسبیدن به درس خوندن میشنویم که مدام میگن فلانی داره خوش میگذرونه من باید درس بخونم! دوست عزیز، اینو بدون که تو در آینده کلی از اون آدمای خوش گذرون جلوتری. برای اینکه درگیر این حواشی نشی توصیه میکنم از محیط تعطیلات دور بشی و در کنار بقیه دوستات توی اردوهای نوروزی و فضای رقابتی سالم به راهت ادامه بدی.

شما برای نوروز چه برنامه ای دارید؟

به دلیل فرصت بسیار کم و فوق العاده طلایی ک دوران نوروز داره داشتن یک برنامه جمع بندی که از همه لحاظ تکمیل باشه مهمترین آیتم بعد از انتخاب سالن مطالعه برای این دورانه، ما در اردوی مطالعاتی سورن برای تک تک اعضای ثبت نام شده در اردو ، برنامه شخصی سازی شده توسط مشاور ارشد و بسیار مجرب و محبوب مجموعه ، دکتر جباری ارائه میدیم که این همان وجه تمایز ما با سایر پانسیون هاست!

چندساله که اردوی نوروزی برگزار میکنید؟

گروه آموزشی سورن با افتخار در سال ۱۴۰۳، نهمین سال متوالی اردوی مطالعاتی نوروزی خودش رو به صورت VIP با خدمات و امکانات فوق‌العاده و بی‌نظیر ذکر شده در سایت برگزار میکنه. البته این به غیر از بیش از ۱۴ سال تجربه برگزاری اردو و مشاوره دکتر جباری مدیریت مجموعه ست !

اصلا چرا ۲۱ روز ؟ چرا مثل بقیه اردوتون ۱۰روزه نیست؟

لازمه مجدد اشاره کنیم که این یک اردوی VIP هست، و ما هم یک پانسیون دائم کنکوریم که ۳۶۵روز سال به همین کار مشغولیم! این تعداد روز چندتا علت داره، اولا اینکه چون ما پانسیونیم ( و مثل خیلی از اردوهای دیگه در فضاهای غیر استاندارد و دانشگاهی اردو رو برگزار نمیکنیم) و فضامون اختصاصا برای همین منظور طراحی شده، این امکان برامون فراهم بود که برای آشنایی شما با فضای اردو قبل از مرحله اصلی عید، چندروزی رو برای عادت بهتر بچه ها و بازدهی بیشترتون در پانسیون تخصصیمون در خدمتتون باشیم ! مرحله سوم هم هرسال بر مبنای آزمون دوم قلمچی یا گاج بعد از سیزده‌به‌در برای کاهش سردرگمی بچه ها تا برگزاری آزمون بعدی هم در خدمتشونیم ! اما علت اصلی این تعداد روز، اینه که علم روانشناسی ثابت کرده که ما برای ایجاد یک عادت خوب ، نیاز به ۲۱روز زمان داریم! ازونجایی که هدف از اردو ایجاد چندین عادت مطالعاتی خوب برای کنکوریهاست، این تعداد روز حداقل ادای دین ما به اعتماد شما عزیزانه! برای اثبات حسن نیتمون هم تمامی این روزهای اضافه رایگانه و تمامش رو میهمان مجموعه آموزشی سورن هستید!

اگه وسط دوره خسته بشم چی؟ تا حالا اینقدر درس نخوندم!

دوست عزیز،اگه هدف بزرگی داری و تا حالا تا این حد مطالعه نداشتی، اتفاقا این اردو اختصاصا برای شماست! چون تنها راهی که بتونی موفق بشی اینه که تو این دوران جوری درس بخونی که از رقبای سرسختت که تا الان مطالعه حرفه ای داشتن جلو بزنی، اینو تجربه رتبه های برتر هر سال اثبات میکنه!
پس مطمئن باش با قرار گرفتن در همچین فضای رقابتی و بخاطر هدف بزرگی که داری اما تلاش زیادی بخاطرش نکردی نه تنها خسته نمیشی، بلکه یاد میگیری که چجوری باید از اردو تا کنکور رو جدی تر و پرتلاش تر ادامه بدی!

من تا الان هیچی نخوندم ، فکر میکنم اردو برای کساییه که تا الان درس خوندن! نمیدونم برای من مفیده یا نه؟

دوست من، اگر هدف بزرگی داری و تا به حال مطالعه نداشتی حتما به مشکلی برخوردی اما تو سال کنکور هر زمان شروع کنی و یه استارت قوی داشته باشی موفقیت تو امکان پذیر میشه! پس مهم اینه که تغییر کنی! دوران نوروز اتفاقا بهترین فرصت برای داوطلبایی مثل تو هست که بتونی از رقیبات جلو بزنی و با حضور در اردوهای مطالعاتی حرفه ای ( نه هر اردویی) و فضای رقابتی سالم خود به خود این انگیزه در تو ایجاد میشه. همچنین ما در اردوی مطالعاتی سورن برای هر شخص برنامه ریزی شخصی را داریم پس ما برای تو هم یک برنامه ریزی فوق العاده و متفاوت از بقیه! داریم.

طی این سالها اردوی نوروزی شما چه تاثیری روی داوطلباتون داشته؟

خیلی از دوستانی که توی این سال‌ها تو اردوی نوروزی ما شرکت کردن در اصل فقط اومده بودن دو هفته عید رو بخاطر تعطیلات و رفت و آمدهای نوروزی مهمان ما باشن اما اونهایی که ساکن تهران بودن پایان اردو تصمیمشون تغییر کرد و به این نتیجه رسیدن که تا کنکور پیش ما بمونن چون احساس کردن اینجا جاییه که کمکشون میکنه به هدفشون برسن. دوستانی هم بودن که از شهرستان اومده بودن و امکان موندنشون تا کنکور توی تهران نبود، با مرکز مشاوره ما درارتباط بودن تا راهنمایی‌ها و برنامه‌ریزی‌ها بتونه برای رسیدن به هدف کمکشون کنه.
حتی بودن بچه‌هایی که از کارگاه‌های اردوی نوروزی تازه متوجه شدن چقدر از راه رو اشتباه رفتن درحالی که میتونستن موفق‌تر باشن، پس عزم‌شون رو جزم کردن و یکسال دیگه با ما همراه شدن و به نتیجه رسیدن.

سوالات متداول درباره‌ی اردوی‌نوروزی

IMG 3074

سوال دیگه ای دارید؟ با ما تماس بگیرید!

سوالی دارید؟ تماس بگیرید!