مرکز مشاوره و برنامه ریزی دکتر جباری

همانطور که می دانید برنامه ریزی اصولی و مدون به همراه اجرای صحیح آن یکی از راه های پیشرفت و اساسی ترین دلیل موفقیت است. برنامه ریزی راهی برای مطالعه بهتر با توجه به توانایی های فرد است پس باید آنقدر دقیق و منعطف باشد تا در صورت بروز هر مشکلی به توان آن را تغییر داد و اجرا کرد. یک مشاور و برنامه ریز تحصیلی خوب، تمام شرایط روحی، خانوادگی، سطح درسی و هدف فرد را بشناسد به آن را در برنامه ریزی نوع مشاوره ای که روی می دهد لحاظ کند.
ما در مرکز مشاوره و برنامه ریزی دکتر جباری با تحلیل آزمون شخصی سازی شده و بررسی کارنامه های آزمون شما کمک در بهتر شدن شرایط مطالعه تان می کنیم تا نقاط ضعف و قوت شما مشخص شود و در طول مدت برنامه ریزی شما تغییرات جزئی و نامحسوسی ایجاد می‌شود تا بتوانید بهترین نتیجه مطالعه را به دست آورید.
گروه آموزشی سورن به همراه مشاوره ارشد مجموعه ( دکتر سورن جباری) و تیم پشتیبان انگیزشی شان برنامه ریزی را به صورت دقیق و علمی به شما ارائه می دهند. ما تا لحظه کنکور و اعلام نتایج و انتخاب رشته همراه شما خواهیم بود.
برای رسیدن به هدفت جمعی از بهترین ها در گروه آموزشی سورن همراه تو خواهند بود.

IMG 3074
IMG 5272 Large
IMG 5752 Large
IMG 6220 Large
IMG 7029 Large
IMG 6220 Large
IMG 6241 Large
IMG 6839 Large
IMG 2948

روش صحیح هدف گذاری و استراتژی رسیدن به هدف بسیار مهم است. روش صحیح هدف گذاری تضمین کننده موفقیت توست. روش های درست و اصولی هدف گذاری را بدانید، زمان را از دست نده و با انگیزه پیش خواهید رفت. مادر گروه آموزشی سورن برای هر قسمت از مسیر موفقیت تو برنامه و استراتژی های ویژه و هوشمندانه داریم.

نظارت مداوم بر مطالعه، مانع از ایجاد بی‌نظمی و افزایش استرس در دانش آموزان می‌شود. دانش آموزانی که برنامه‌هایشان را مطابق استاندارد ارائه شده اجرا می‌کنند هرگز دچار خستگی، احساس اضطراب و ناامیدی نمی‌شوند.
مشاور عملکرد داوطب در طول هفته را بررسی و تحلیل می کند. ایرادات اجرایی او را یادآور و سعی در اصلاح آن می‌کند. پیشنهادات لازم و کارآمد برای ادامه راه را ارائه می‌دهد. هماهنگی و تناسب ساعات مطالعه درس‌ها برای فارغ‌التحصیلان و دانش‌آموزان از اهمیت بالایی برخوردار است.

چندسالیه که آزمون های موسسات کنکور دقت و اعتبار کافی برای سنجش داوطلبان حرفه ای کنکور رو ندارن، برای همین مرکز مشاوره دکتر جباری از سال ۹۶ آزمون های شخصی سازی شده رو معرفی کرد.

این آزمون ها دقیقا از مبحث مطالعه شده ی هفتگی شخص داوطلب و مخصوص خود اون تدوین و طراحی میشن و برای همین از دقت و کارایی سنجش و تحلیل بسیار بهتری برخوردارن! به همین دلیل هم برخلاف آزمون های آزمایشی موسسات جانبی، هیشکی ازش فراری نیست و روند پیشرفت داوطلب توش به خوبی محسوسه.

گروه آموزشی سورن به همراه مشاور ارشد مجموعه (دکتر جباری) و تیم پشتیبان مجرب شان برنامه ریزی را به صورت دقیق و علمی به شما ارائه می دهند. ما تا لحظه ی کنکور، اعلام نتایج و انتخاب رشته همراه شما خواهیم بود.
برای رسیدن به هدفت جمعی از بهترین ها در گروه آموزشی سورن همراه تو خواهند بود.

یکی از بزرگترین عواملی که فرد را بعداز تلاش های بسیار با شکست مواجه میکند، طبق اصول و برنامه درست و تخصصی پیش نرفتن است. داشتن مطالعه با فراز و فرود بسیار موجب خستگی و عدم بازدهی فرد میشود. ما در پانسیون سورن مفتخریم با داشتن برنامه ریزی مدرن، اصولی و شخصی سازی شده هر فرد، با او در رسیدن به آرمان و آرزوهایش همراهی کنیم.

تو این قرن دیگه تحصیل خالی کافی نیست ! شما باید یه ذهن برنده داشته باشید تا توی همه ی زمینه های زندگیتون، موفق و شاد باشید.

تمرکز و رویکرد دکتر جباری در این زمینه هم بسیار منحصر به فرده و همه چیز رو در موفقیت تحصیلی داوطلب نمیبینه، برای همین بخشی از زمان جلسات و کارگاه ها به روانشناسی فرد و خانواده، تحلیل و بهبود روابط شخصی ، افزایش تمرکز و اعتماد به نفس، رویکرد کارآفرینی و خوداشتغالی و درکل ساخت یک انسان برنده اختصاص داره.

برخلاف تصور عموم این موارد نه تنها در سال کنکور وقتگیر ، جلودار و بازدارنده نیستن، بلکه عامل اصلی موفقیت داوطلبان این مرکز می باشند.

قبولی مهندسی شیمی دانشگاه تهران - رومینا بختیاری

قبولی دندانپزشکی تبریز - معصومه موسوی

قبولی علوم تغذیه تهران - هلیا شاکری

اینجا زندگیم رو عوض کرد - عطیه تبریزیان

کاش مدرسه نمی رفتم - مهدیه احمدی

قبولی مامایی تهران - نیکا هاتفی جوان ترین کنکوری سال

تفاوت آکادمی مشاوره و برنامه ریزی سورن در چیست؟

سالهاست که مشاوره تحصیلی بخش جدانشدنی ای از پروسه ی کنکور رتبه های برتر شده؛ اما مرکز مشاوره و برنامه ریزی دکتر جباری به دلایل بسیاری موفقیت داوطلبان بسیاری رو رقم زده که در زیر سعی کردیم به تعدادی از این تفاوت های مهم و حیاتی اشاره کنیم.

در یک نگاه کلی تفاوت های مرکز مشاوره و برنامه ریزی سورن شامل موارد زیره:

با توجه به اینکه هر فردی روش مطالعه خودش رو داره توی بعضی از دروس قوی‌تر و توی بعضی دروس ضعیف‌تره و یا محیط مطالعه و شرایط خونوادگی هر کس ویژه و مختص خودش هست، پس ما در مرکز مشاوره دکتر جباری به هر کس فقط و فقط برنامه شخصی‌سازی شده ویژه خودش رو میدیم نه یک برنامه ی آماده برای همه !!

همونطور که گفتیم شرایط هر فرد نسبت به فرد دیگه متفاوته پس برای سنجشش نیازه که با خودش مقایسه بشه تا نقاط ضعف و قدرت و پیشرفت و پسرفتش معلوم بشه. در گروه مرکز مشاوره آموزشی سورن آزمون‌هاش شخصی سازی شده ویژه هر فرد توسط تیم مشاوران و دبیران دکتر جباری طراحی میشه.در پایان هم کارنامه صادر شده و باید به تحلیل بپردازید.

درسته که آزمون های آزمایشی موسسات اعتبار سابق رو نداره، اما بهرحال آش کشک خاله ست و برای یه معیار نسبی بهشون احتیاج داریم، ما به این منظور از گزیده ای از آزمون های قلمچی، خیلی سبز، زیستاز ، سنجش، گاج و گزینه دو استفاده می کنیم و از همه مهم تر اینکه همه اینهارو به صورت نمایندگی حضوری برگزار می کنیم !

همه عاشق کارگاه های دکتر جباری میشن !‌ این کارگاه ها که محوریتی در راستای آرمان اصلی دکتر جباری برای داوطلبان (توسعه و رشد فردی) دارن، در طول سال برگزار میشن، لیستی ازین کارگاه ها به شرح زیره:

مدیریت آزمون

مدیریت استرس

مدیریت تنبلی

اصول تست زنی

اصول جمع بندی

ناهماهنگی های شناختی

ذهن پراکنده یک مشاور

افزایش تمرکز

و غیره

نظارت مداوم بر روند مطالعه، اجرای برنامه شخصی، انجام تکالیف ، برنامه های غیردرسی و کلا پروسه پشتیبانی و نظارت داوطلبان علاوه بر شخص مشاور، توسط رتبه های برتر سالهای قبل خودمون که با آموزش هامون به کادری مجرب، دلسوز ، تحصیل‌کرده و آموزش دیده تبدیل شدن، انجام میشه.

در جلسات مرکز مشاوره دکتر جباری علاوه‌ بر برنامه هفتگی، نکات ویژه برای پیشرفت بیشتر بهتون یاد داده می‌شه. تا بتونید از زمان مطالعه‌تون بیشترین بهره رو ببرید.

این نکات قطعا شامل تمام نکات تست زنی ،‌ تندخوانی، افزایش تمرکز، افزایش انگیزه و روحیه، مدیریت و تحلیل آزمون و غیره هم میشن.

بسیار مهمه که شما بعد از هر آزمون علاوه بر تحلیل آموزشی ، تحلیل مشاوره ای/ساختاری/استراتژیک هم داشته باشید که این مهم، توسط شخص دکتر جباری یا مشاوران تیم انجام هر هفته انجام میشه.

بهترین منابع کنکور ، برای هر شخص با توسط به سبقه تحصیلی، هدفگذاری شخصی و راهی که تا الان اومده و زمانی که داره متفاوته !

بخشی از خدمات مشاوره ما، انتخاب درست منابع برای شما داوطلب عزیزه.

درست عین منابع ، انتخاب استاد هم با توجه به هر شخص متفاوته و نمیشه یه حکم کلی داد، ما بدون جانب داری و بدون رفیق بازی و پارتی بازی، بهترین اساتید کنکور ایران رو بهت معرفی می کنیم.

ازونجایی که خیلی برای کارمون ارزش قایلیم ، طبیعتا برای انتخاب داوطلبامون با توجه به محدودیت ظرفیت گزینش داریم و سعی میکنیم داوطلبان و دوستان ارزشمندی رو کنار هم جمع کنیم.

باور کنید که نتیجه ش به سختگیری و معیارهایی که داریم ، می ارزه !

مشاور ارشد برجسته کنکور و مدیر مجموعه (دکتر جباری)، به صورت مستمر بر عملکرد تک تک اعضا، دبیران و پرسنل، برگزاری آزمون ها و معرفی منابع و همه چیز نظارت دائم دارن و جز به جز در مسیر موفقیت اعضا همراه آنها خواهند بود.

خلاصه که دکتر جباری یه لحظه هم ولتون نمیکنه !

مهم ترین فاکتور تو سال کنکور اینه که شما بین مدرسه و موسسات و کلاس ها و آزمون ها پاسکاری نشی، خب ما این مشکلو حل کردیم :

مشاوره، پانسیون، آزمون، کلاس خصوصی، کلاس گروهی، اردوی نوروزی و انتخاب رشته همه و همه فقط در یک مجموعه واحد و با انسجام سازمانی و هماهنگی فوق العاده کنار هم ! عالی نیستتت؟؟

و صدها تفاوت دیگر که پیشنهاد می کنیم با ارتباط مستقیم با دفتر مجموعه و ملاقات حضوری، از نزدیک ملاحظه بفرمایید!

ما ۳ پلن مشاوره مختلف داریم :

برای راحتی شما داوطلب عزیز، ایجاد عدالت آموزشی و دسترسی برابر همه‌ی داوطلبان، ما سه پلن مختلف برای مشاوره و برنامه ریزی شما عزیزان داریم که از نظر <کیفی و جزییات مهم> یکی بوده و اجحافی وجود نخواهد داشت و صرفا برای ایجاد عدالت آموزشی و تسهیل امور مالی خانواده ایجاد شدن، که به تفسیر در جداول زیر توضیح داده شده :

خدمات مشاوره کنکور ۱۴۰۳
شهریه پلن گلد و سیلور ۱۴۰۳

فقط در بزن ! ویدیو انگیزشی دکتر جباری

چرا برنامه ریزی توسط خود داوطلب غیر اصولیست؟

رازهای مطالعه مدرن از زبان دکتر جباری

شاید اين سوال براتون پيش اومده باشه كه چه چيز يك برنامه رو از برنامه ى ديگه متمايز ميكنه….؟
جواب اينه : ميزان مطابقت اون برنامه با شخصيت و هدف و حالات روحی فردی كه اون برنامه براش نوشته ميشه و قراره اجراش كنه !
تصور كنيد برنامه ی روزانه ى يكی از اشخاص فوق العاده موفق و سرشناس رو در اختيارتون قرار دادن…
اون شخص هرروز صبح از خواب بيدار ميشه، ورزش ميكنه، قرار های دفتری و جلساتش رو هماهنگ ميكنه و بعد ميره سر كار تا شب و غیره!
اگر اين برنامه رو به شما بِدن همون نتيجه اي رو ميگيريد كه اون شخص گرفته ؟؟؟؟ جواب منفيه.
حالا تصور كنيد برنامه ي مختص شمارو به اون شخص بِدن… فرض كنيم شما بايد ساعت ٨ صبح از خواب بيدار شيد بعد از يك ورزش نيم ساعته و صرف صبحانه بريد سر درس و كتاب و تا شب بازه هاي ٢ ساعته رو به درس خوندن اختصاص بديد….
آيا اين برنامه براى اون شخص مفيد کارآمده ؟ باز هم جواب منفيه.
پس ميبينيد كه هر شخص بايد برنامه ى مختص خودش رو داشته باشه تا به نتیجه ى دلخواهش برسه و ما كسانى هستيم كه ميتونن اين كار رو براتون انجام بدن :
تنظيم يك برنامه ی اصولی با توجه به شخصيت ، ميزان تمركز، شرايط روحى، شرايط خانوادگى، عادات غذايى و خواب و تمامى فاكتور هاى مهم ديگه!

برای داشتن برنامه ی خودتون و تضمين آينده تون با ما در ارتباط باشيد.

دیدن ویدئوهای بالا به هر داوطلب کنکوری به شدت توصیه می شه !

یک جلسه معارفه رایگان با دکتر جباری

همین حالا برای یک جلسه معارفه مشاوره رایگان با دفتر ما تماس بگیرید !

مشاوره تحصیلی و استراتژی تحصیلی تخصص ماست! برای اینکه بدونید میتونید چه نتیجه ای از سال کنکورتون بگیرید و بهترین مشاور برای خودتون رو پیدا کنید، بهتره اول یه جلسه معارفه داشته باشید !

سوالات متداول درباره‌ی مرکز مشاوره و برنامه‌ریزی دکتر جباری

SarbargBlog e1570024937109
IMG 2337 Large

چرا باید برای کنکور برنامه ریزی کرد؟

این رو از من (دکتر سورن جباری) که سالهاست با هم سن و سالهای شما در شهرها و مقاطع مختلف تحصیلی کار میکنم همیشه به یاد داشته باشید، قبولی در کنکور تنها درس خوندن و درس خوندن و درس خوندن نیست، بلکه به یه برنامه ریزی درست و اصولی که تمام جوانب رسیدن به هدفتون در اون گنجونده شده باشه از اهمیت بالایی برخورداره. بدون برنامه ریزی که با ویژگی های خود شما تنظیم شده باشه به هدفتون نمیرسید.

مشاوره و برنامه ریزی چه تاثیری تو موفقیت کنکور من داره؟

مشاور به شما کمک میکنه تا کل مسیرتون برای رسیدن به هدفی که دارید رو درست و اصولی پیش برید. بین راه خسته نشید و یا انرژی اضافی برای موضوعات کم اهمیت نذارید. گروه آموزشی سورن زیر نظر دکتر جباری و همکارانشون، شما رو با نحوه صحیح مطالعه، منابع موثر در نتیجه‌گیری کنکور، روش‌های تست‌زنی کاهش اضطراب و استرس و تنش‌هایی که توی این مسیر دچار میشد و خیلی چیزای دیگه همراهی میکنن.
برای آشنا شدن بیشتر با این موضوعات حتما به بخش مشاوره ما سر بزنید.

یه مشاور کنکور چه ویژگی هایی باید داشته باشه؟

خب این یه سوال خیلی مهمه که حتما باید موقع انتخاب مشاورتون بهش توجه کنید.
یه مشاور اول از همه باید از سابقه کاری بالا و تجربه برخوردار باشه و تسلط کامل هم روی مباحث و جزییات کتاب درسی، منابع و سوالات کنکور داشته باشه، تا در کنار تجربه‌ش بتونه خصوصیات فرد رو بشناسه و اون رو درست راهنمایی کنه. در غیر اینصورت با نداشتن این ویژگی‌ها برای شما تبدیل میشه به یه پشتیبان! نه مشاور!
دوست عزیز حتما قبل از انتخاب مشاورت سوابقش رو بررسی کن و حتما یه جلسه حضوری جهت معارفه با ایشون داشته باشید که بتونید انتخاب درستی داشته باشید.

برنامه ریزی مرکز مشاوره سورن چجوریه؟

مشاوره و برنامه ریزی در مرکز مشاوره گروه آموزشی سورن، نسبت به خیلی مراکز دیگه از سبک و سیاق متفاوت و ویژه‌ای برخورداره. مثلا شما میتونید مشاورتون رو با دکتر جباری که مشاور ارشد و مدیریت مجموعه هستند انتخاب کنید و زیرنظر ایشون درس بخونید. مراحل کلی روند مشاوره هم اینطوریه که شما هفته ای یکبار توی با ایشون مشاوره دارید و در طول جلسه از شرایط درسی و وضعیتتون در هفته‌ای که گذروندید میگید و علاوه بر برنامه هفته بعدتون نکات ویژه برای پیشرفت بیشتر بهتون یاد داده میشه. در طول هفته هم میتونید با ما و دکتر در تماس باشید و هر شب برنامه‌تون چک میشه. اگر هم بخواید، در پایان هر ماه هم ازتون یه آزمون شخصی سازی شده مطابق شرایط درسی و مطالعه‌تون گرفته میشه تا تغییر سطح خودتون رو متوجه بشید و نقاط ضعف‌تون رو بشناسید‌.

خونوادم میگن برای اینکه بتونی درست و اصولی درس بخونی باید مشاور داشته باشی ولی من فکر میکنم تایمی که برم مشاوره و بیام زمان درس خوندن رو از دست میدم، نمیدونم چیکار کنم؟

خب باید بگم هم حق با خونوادتونه و هم حق باشماس. شما بدونه برنامه‌ریزی نمیتونی موفق باشی و این برنامه رو خودت برای خودت نمیتونی بنویسی چون یا سطح بالا نمیگیری و از پس انجامش برنمیای، در نتیجه بعداز یه مدت خسته و ناامید میشی یا انقدر ساده میگیری که در طول یه ماه پیشرفت چندانی نمیکنی و هر وقت هرجور دلت بخواد برنامه‌ت رو تغییر میدی. درصورتی که مشاور از دور به تو نظارت داره و ایراداتت رو میگه.
حالا اینی که گفتم حق با شماس برای این بود که اگه مشاورت از تجربه کافی برخوردار نباشه و طبق اصول جلساتش رو برگزار نکنه میتونه به تو ضربه روحی، مالی و زمانی بزنه.

مشاور ارشد شما کیه؟

پانسیون مطالعاتی سورن با مشاورای زیادی همکاری داره که همه زیر نظر دکتر جباری (مشاور ارشد مجموعه) فعالیت میکنن و داوطلبا اگه بخوان میتونن مشاوره‌هاشون رو با خود دکتر جباری ثبت نام کنن. تا شخصا بهشون برنامه بدن و به روند درسی‌ داوطلب نظارت داشته باشن. دکتر جباری، ۱۲ ساله که در زمینه مشاوره، برنامه ریزی، انتخاب رشته و هدایت تحصیلی فعالیت میکنن و از سال ۹۳ تا الانم مدیریت گروه آموزشی سورن رو برعهده دارن. در طول این سالها هم تونستن با راهنمایی‌های دلسوزانه و دقیقشون داوطلبای زیادی رو به آرزوها و اهدافشون برسونن.

یه آزمون آزمایشی خوب که بخوام ثبت نام کنم باید چه ویژگی هایی داشته باشه؟ امکان داره راهنماییم کنید؟

خب آزمون آزمایشی خوب محسوب میشه که بتونید براساس نتایجش روند مطالعاتی‌تون رو بسنجید و بتونید مطالب رو پیوسته و با یه بودجه‌بندی استاندارد و منظم پیش ببرید. الان موسسات زیادی هستن که دارن آزمون آزمایشی برگزار میکنن اما باید دقت داشته باشید که این آزمون‌ها نه باید اونقدر سخت باشه که اعتماد به نفستون رو بعداز هر آزمون از دست بدید و نه اونقدر ساده باشه که کنکور رو دست کم بگیرید. به این نکته هم توجه کنید که محل برگزاری آزمون‌ها تا خونه‌تون خیلی فاصله نداشته باشه که مجبور باشید مدت زمان زیادی رو به رفت و آمد اختصاص بدید. (این مورد درباره کلاس کنکور رفتناتونم هست)

خودتون هم آزمون میگیرید؟

بله، یه سری آزمون فوق العاده جذاب و خاص میگیریم که مشابه‌ش هیچجا نیست چون کاملا برای خود شخص طراحی میشه! دقت کنید: شخص، نه گروهی از افراد! درواقع دوستانی که مشاوره‌شون با مرکز مشاوره سورن هستن در زمان‌های خاصی بنابر نظر مشاورشون ازشون آزمون شخصی سازی شده متناسب با وضعیت خودشون گرفته میشه تا با تحلیل سوالات به نقاط ضعف و قوت خودشون پی ببرن.

سوال دیگه ای دارید؟ با ما تماس بگیرید!

سوالی دارید؟ تماس بگیرید!