پانسیون مطالعاتی آنلاین

گروه آموزشی سورن، بهمن ماه سال 1398 برای اولین بار در ایران، پانسیون مطالعاتی غیرحضوری (آنلاین) رو حین بحران کرونا راه اندازی کرد. تا اگه می خوای رتبه تک رقمی و دو رقمی بشی ولی امکان دسترسی و حضور در فضای مطالعاتی سورن رو نداری از خدمات، نظم و پیگیری مطالعاتی بهره مند بشی و بدون مشکل برای هر آزمون و کنکوری درس بخونی.
هدف از راه اندازی پانسیون آنلاین کاهش اتلاف وقت، بالابردن بهره وری دانش آموز و یه مطالعه حرفه ای توی فضای خونه و اتاق خودشه. ینی تنها با داشتن یه لپ تاپ یا گوشی دیگه نیازی نیست هزینه های زیادی رو برای رفت و آمد، خرید غذا و استفاده از امکانات پانسیون حضوری با هزینه بیشتر صرف کنی.
تجربه چند سال گذشته ما و بازدهی فوق العاده داوطلبامون تو پانسیون آنلاین باعث شد برای ادامه دادن راهمون مصمم تر بشیم.
خدماتی که از پانسیون آنلاین سورن دریافت می کنی نه تنها کمتر از پانسیون حضوری نیست بلکه با شرایط ویژه ای که داره میتونه برات مفیدتر و کاربردی تر هم باشه. مثلا زمانی که برای آماده شدن و اومدن به پانسیون میذاری به بازه مطالعه ت توی خونه اضافه و تبدیل به تایم مفید مطالعت بشه.
ضمن اینکه تو پانسیون مطالعاتی آنلاین سورن توسط ناظرین خانم به صورت انفرادی تحت نظارت هستی و با گزارش دهی بعد از هر بازه مطالعاتی، بازدهی درسیت خیلی بالاتر میره و انگیزه بیشتری برای ادامه درس خوندن پیدا می کنی.

تو پانسیون مطالعاتی آنلاین خدمات زیادی رو دریافت می کنی، مثلا: نظم دهی به مطالعه با بازه های زمانی مناسب، پیگیری صبحگاهی برای حضور به موقع تو فضای مطالعاتی آنلاین، امکان ارتباط از طریق چت و ویس و وبکم با ناظرین، رفع اشکال برای تمامی دروس، تایم های استراحت مشخص، برنامه ریزی و نظارت دقیق روزانه و بازه به بازه، فضای مطالعاتی شخصی، مشاوره تحصیلی هفتگی، مشاوره روانشناسی و انگیزشی، رفع اشکال توسط رتبه های برتر و دبیران کنکور
مهمترین ویژگی پانسیون آنلاین، دسترسی آسون هست. ینی اگه خارج از تهران و تو استان های دیگه ساکنی یا تو تهران هستی ولی مسیرت به پانسیون حضوری دوره و یا تو خونه خودتون شرایط ایده آلی برای مطالعه داری اما نیاز به نظارت و پشتیبانی برای منظم درس خوندن داری، میتونی از پانسیون آنلاین استفاده کنی.
پانسیون آنلاینمون هم مثل پانسیون حضوری، ویژه یه مقطع خاص نیست و دانش آموز هر پایه و مقطعی باشی و یا داوطلب هر آزمونی (وکالت، تخصص پزشکی، ارشد، زبان و …) می تونی از این خدمات استفاده کنی.

Dorsa pansion online
IMG 2901 Medium
onlinepansstu1
pansion online
b691286d 7d15 4d06 982f 6fdb41142a0d

از بیدار شدن صبح تا آخرین لحظه درس خوندن هر روز کنارت هستیم و در این مدت با بازه های مطالعه مشخص و تایم های استراحت منظم مراقبیم تا به بهترین روش درس بخونی، در تمام لحظات شیوه درس خوندنت کنترل می شه که تمرکز لازم رو برای بهترین نتیجه داشته باشی، سراغ فضای مجازی نری و سرگرم گوشی نشی، بیش از اندازه نخوابی، بعداز تایم استراحت به موقع به فضای مطالعاتیت برگردی و درس خوندن رو ادامه بدی.

توی بازه‌های مختلف سال برای موضوعات زیاد کارگاه و همایش برگزار میشه. مثلا آموزش جمع بندی، چطور تو امتحانات ترم موفق باشم، اصول تست زنی، تقویت انگیزه کنکور ، آموزش روشهای صحیح مطالعه ، روش افزایش ساعت مطالعه و کلی مسائل دیگه که همه رو دکتر جباری شخصا برگزار میکنه و البته فقط برای شاگردهای خودش میذارتشون ،‌ اما برای بچه های پانسیون آنلاین کاملا رایگانه و میتونن اختیاری ازش استفاده کنن!

هر جای ایران باشی وقتی از پانسیون آنلاین استفاده میکنی غیر از 15 ساعت نظارت مداوم، خیلی خدمات دیگه رو هم به صورت آنلاین می تونی دریافت کنی. مثل، کارگاه های انگیزشی و مشاوره ای، اردوهای مطالعاتی، رفع اشکال و کلاسهای آنلاین، نمونه سوالات پرتکرار کنکور، برنامه هفتگی مناسب و…
پانسیون مطالعاتی سورن با ایجاد امکانات و خدمات آنلاین سعی کرده برات فرصت آموزشی برابری رو ایجاد کنه تا بتونی رتبه برتر بشی.

اتاقت رو برات تبدیل به پانسیون کردیم ینی با لینکی که در اختیارت قرار داده شده و نام کاربری و رمز عبور شخصی خودت، فضای مطالعاتی آنلاین مخصوص خودت رو داری که زمان های مطالعه و استراحت برات نمایش داد میشه و ناظر از طریق میکروفون باهات صحبت می کنه و تصویرت رو از طریق وبکم لپ تاپت می بینه. (انگار کنار هم تو یه اتاق واقعی هستید) که باعث میشه همیشه انگیزه داشته باشی و با دلگرمی اینکه یه همراه دلسوز همیشه کنارته وارد فضای مطالعه آنلاین بشی.

بدون اینکه نیازی به دفتر برنامه ریزی و حضور توی دفتر گروه آموزشی سورن داشته باشی، همه چیز تو فضای آنلاین و گروه اختصاصیت با مشاورت ثبت میشه. نمونه سوال ها و آزمون های دوره ای به همراه جزوات دبیران برتر کنکور هم برات ارسال میشه.
برای مشخص شدن عملکرد و بازدهی مطالعت هم بعد از پایان هر دوره، آزمون شخصی سازی شده از مطالبی که خوندی گرفته میشه تا از نقاط ضعف و قوت خودت برای ادامه راه آگاه بشی. بعدش هم می تونی نتایج آزمون رو به همراه مشاور و پشتیبانت تحلیل کنی.

در کنار این نظارت فوق العاده حرفه ای، ورود و خروجت با پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا یعنی تگ الکترونیک و از طریق لوکیشن اتاقت(‌و فقط اتاقت!!) ثبت میشه اینطوری میدونی چه روزایی رو چند ساعت توی پانسیون آنلاین بودی و درس خوندی.

معرفی ویدئویی پانسیون مطالعاتی سورن

بخش هایی از خاطرات ۷ساله مجموعه سورن

تفاوت پانسیون مطالعاتی آنلاین سورن در چیست؟

پانسیون مطالعاتی و کتابخانه عمومی هر دو فضایی برای درس خواندن هستند اما پانسیون مطالعاتی سورن برتری و ویژگیهای در ارائه خدمات دارد که نتیجه را متفاوت می کند.

در یک نگاه کلی تفاوت ها شامل موارد زیره:

ساعت کار مجموعه از ۷:۳۰ الی ۲۲:۳۰ هست که بیشترین ساعت فعالیت بین تمام پانسیونها و کتابخونه های حضوری کشوره! و این یعنی ناظران شما در تمام این مدت در پانسیون آنلاین در خدمت شما هستند.

گروه آموزشی سورن ۷روز هفته، حتی تمام ایام تعطیل از ۷:۳۰ صب تا ۲۲:۳۰ شب همه روزه به هم حضوری و هم آنلاین فعاله و بیشترین تایم پشتیبانی رو داره.

بازه های مطالعه و استراحت منظم و از قبل تعیین شده داره که برای همه اعضای یکسانه و باعث میشه موقع مطالعه تمرکز کافی داشته باشی. این تایمها زیر نظر روانشناسا و متخصصای علوم تغذیه برنامه ریزی شده.

فضای مطالعاتی آنلاین مخصوص خودت رو داری که زمان های مطالعه و استراحت برات نمایش داد میشه و ناظر تصویرت رو از طریق وبکم لپ تاپت می بینه.

ورود و خروج همه با پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا یعنی تگ الکترونیک و از طریق لوکیشن اتاق عضو(!) کنترل و ثبت میشه.

نظارت دقیق روزانه و بازه به بازه، باعث میشه که احساس تنهایی نکنی چون یه ناظر لحظه به لحظه توی اتاق آنلاین کنارته.

ناظرین خانم از طریق چت و ویس و وبکم لحظه به لحظه کنارتن تا مراقبت باشن درست و دقیق پیش بری.

هر داوطلب پشتیبان اختصاصی خودش رو داره که در تمام روز باهاش در ارتباطه و روش گزارش بازه به بازه درسی میده. بعد از آزمونها هم برای تحلیل آزمون همراهته.

خدماتی که از پانسیون آنلاین سورن دریافت می کنی نه تنها کمتر از پانسیون حضوری نیست بلکه خیلی خاص تر و مفیدتر هم میتونه باشه. مثلا زمانی که برای آماده شدن و اومدن به پانسیون میذاری به بازه مطالعه ت توی خونه اضافه میشه.

این پانسیون فقط برای کساییه که میخوان رتبه برتر و توی بهترین دانشگاه درس بخونن پس قبلش گزینش میشی.

توی بازه‌های مختلف سال برای موضوعات زیاد کارگاه و همایش برگزار میشه. مثلا آموزش جمع بندی، چطور تو امتحانات ترم موفق باشم، اصول تست زنی، تقویت انگیزه کنکور ، آموزش روشهای صحیح مطالعه ، روش افزایش ساعت مطالعه و …

اگه توی درسی مشکل داری، نگران نباش! پانسیون سورن بهترین دبیرای کنکور ایران رو کنار هم جمع کرده تا بتونی بهترین نتیجه رو بگیری.

یکی از ارکان فوق‌العاده مهم یک پانسیون مطالعاتی موفق به‌جز سخت افزارهای مناسب، اتمسفر حاکم بر آن و بین اعضاست! خوشبختانه هرساله ما با موفقیت جوی سالم و رقابتی انگیزشی و زیبا را بین اعضا به ارمغان آوردیم.

شما میتونی با مشاوره های مداوم و هفتگیت از وضعیت و یا رشد تحصیلیت مطلع بشی و با کمک مشاورت با انگیزه بیشتربرنامت رو اجرا کنی.

و صدها تفاوت دیگر که پیشنهاد می کنیم با ارتباط مستقیم با دفتر مجموعه و ملاقات حضوری، از نزدیک ملاحظه بفرمایید!

یک روز استفاده رایگان از پانسیون آنلاین ما

همین الان برای یک روز استفاده رایگان با دفتر ما تماس بگیرید !

توصیه اکید ما به تمامی داوطلبان استفاده از پانسیون اینه که حتما یک روز رو مهمون ما باشن، تا بتونن بیشتر با خدمات ما آشنا بشن و راحت تر تصمیم گیری کنن ! شما هم همینطور !

سوالی دارید؟ تماس بگیرید!