پانسیون مطالعاتی VIP سورن

گروه آموزشی سورن از سال ۱۳۹۴ با محیطی آرام و بهترین امکانات VIP، برای شما عزیزان فضایی مناسب جهت مطالعه‌ حرفه‌ای را فراهم آورده است.

در پانسیون مطالعاتی سورن خدماتی مانند: نظم دهی به مطالعه با بازه های زمانی مناسب، رفع اشکال برای تمامی دروس، تایم های استراحت مشخص، برنامه ریزی و نظارت دقیق روزانه، میز اختصاصی و کمد شخصی، مشاوره تحصیلی هفتگی، مشاوره روانشناسی و انگیزشی، میان وعده، رفع اشکال توسط رتبه های برتر و دبیران کنکور ارائه خواهد کرد.

از این رو جهت افزایش تمرکز و بازدهی، رفت و آمد به سالن در بازه های مطالعاتی مشخص شده مقدور نمی باشد.

پانسیون مطالعاتی سورن در منطقه ای به دور از ترافیک، آلودگی هوا و آلودگی صوتی واقع شده و همچنین مجهز به بهترین سیستم گرمایش و سرمایش، نورپردازی و چیدمان خوب جهت افزایش بازدهی مطالعه و تامین آسایش دانش آموزان می باشد.

توجه: در صورتی که علاوه بر خدمات مشاوره ای، عضویت سالن مطالعه را دارا باشید از امکانات ویژه ای برخوردار خواهید شد؛ البته استفاده از خدمات مشاوره یا عضویت سالن به طور جداگانه بلامانع خواهد بود.

IMG 6684 Large
IMG 6682 Large
IMG 0798 Large
IMG 0776 Large
IMG 6706 Large
IMG 6723 Large
IMG 6695 Large
IMG 0774 Large
IMG 6727 Large

مصاحبه ی قبل از کنکور با داوطلبان عضو پانسیون سورن

محیط بهتر برای درس خواندن

۱۰۰٪ باید میومدم پانسیون !

تاثیر شرایط داوطلب در انتخاب پانسیون

تمرکزم توی پانسیون بیشتر شد

‎پانسیون مطالعاتی سورن واقع در شمال شرقی ترین نقطه تهران به دور از ترافیک، آلودگی هوا و همهمه شهری است. به علاوه دسترسی آسان به مترو، بی آر تی و ایستگاه تاکسی را دارا می باشد.
‎سالن مطالعه vip سورن دارای دکوراسیون و چیدمانی مطابق با استانداردهای روز سالن های مطالعه است تا حضور طولانی مدت در این فضا باعث حفظ انرژی فرد شود.
‎تجهیزات سرمایشی و گرمایشی، نورپردازی مناسب، سالن مطالعه با وسعت بیش از ۳۰۰ متر و ارتفاع ۴ متری فضایی وسیع و دلنشین، مملو از آرامش و انرژی او را برای مطالعه فراهم آورده است.

پانسیون VIP سورن، با حضور مستمر کادری مجرب و متخصص، توانسته نظارتی دقیق بر حفظ مقررات و نظم به وجود آورد. همچنین تمام فضاهای پانسیون مطالعاتی مجهز به دوربین های مدار بسته پیشرفته و مدرن می باشد که توسط ناظرین سالن کنترل میشوند.
ورود و خروج تمامی اعضا با پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا (تگ الکترونیک) کنترل و ثبت میگردد.

‎شاید برخی از شما بگویید فضای خانه ما خلوت و ساکت است و محیطی مناسب درس خواندن را داریم اما تجربه کاری ما نشان داده تمام این افراد پس از مدتی به پانسیون مراجعه میکنند. علت هم عواملی مثل سکوت بیش از حد و نبود نظارت بربازه های مطالعاتی فرد است. زیرا کنترل زمانبندی خود را از دست میدهد و نمیتواند برنامه ریزیش را درست پیش ببرد.
‎پانسیون VIP سورن با در نظر گرفتن بازه های مطالعاتی منظم و زمان های استراحت کوتاه به همراه نظارت تمام وقت بر عملکرد داوطلبین توانسته با ایجاد رقابتی مناسب، بازدهی بیش از ۱۲ ساعت مطالعه مفید را بوجود آورد.

‎تمامی اعضای پانسیون سورن میز و کمد چوبی قفل دار مختص به خود را دارند تا طول دوره ثبت نامی مجبور نباشند در هر بار مراجعه حجم زیادی از کتاب ها و وسایل خود را به دوش بکشند. همچنین سالن مطالعه سورن دو نوع میز متفاوت طراحی کرده که سلیقه های مختلف را پوشش دهد.
‎۱- میزهای شیشه های گرد شیشه ای با فضای زیاد که فرد به عنوان وایت برد می تواند از آن استفاده کند.
‎۲- میزهای کابینی کتابخانه‌ای برای افرادی که دوست دارند در هنگام مطالعه دید محدودتری به اطرافشان داشته باشند.

بهترین پانسیون مطالعاتی ایران کجاست؟

معرفی ویدئویی پانسیون مطالعاتی سورن

بخش هایی از خاطرات ۷ساله مجموعه سورن (تا سال ۱۴۰۱)

تفاوت پانسیون مطالعاتی سورن در چیست؟

پانسیون مطالعاتی و کتابخانه عمومی هر دو فضایی برای درس خواندن هستند اما پانسیون مطالعاتی سورن برتری و ویژگیهای در ارائه خدمات دارد که نتیجه را متفاوت می کند.

در یک نگاه کلی تفاوت ها شامل موارد زیره:

ساعت فعالیت مجموعه از ۷:۳۰ الی ۲۲:۳۰ است که بیشترین ساعت فعالیت بین تمام پانسیونها و کتابخانه های کشور است!

مجموعه سورن ۷روز هفته و حتی در تمامی ایام تعطیل از ۷:۳۰ الی ۲۲:۳۰ همه روزه در خدمت اعضاست.

بازه های مطالعاتی و استراحت منظم و از پیش تعیین شده برای کل اعضای سالن به صورت یکدست تدوین شده است! این بازه ها کهبسیار موثر بر یادگیری اعضاست،  براساس نظر روانشناسان و متخصصان علوم تغذیه برنامه ریزی شده است!

دو مدل میز مختلف ، یکی بزرگ شیشه ای و دیگری بزرگ کانکسی (کتابخانه ای) و کمدهای چوبی اختصاصی قفل دار برای اعضا تعبیه شده!

ورود و خروج تمام اعضا با تگ الکترونیک و همچنین به صورت ثبت نوشتاری توسط پرسنل انجام میشود!

نظارت مداوم بر روند مطالعه، حفظ نظم و آرامش سالن و رفع نیازهای اعضا توسط کادر خانم مجرب ،  دلسوز ، تحصیل‌کرده و  آموزش دیده

تمام قسمت های مجموعه مجهز به دوربین های مداربسته فوق پیشرفته است که نظارت بر آنها بر عهده ی ناظرین مجرب خانم ، جهتحافظ آرامش و امنیت تمامی اعضاست.

کتابخانه ای مجهز به کتابهای نکته و تست و دی وی دی های آموزشی کنکور که قابل استفاده برای تمامی اعضای پانسیون!

چیدمان تمامی اجزای پانسیون و میزهای مطالعه با نظر بهترین طراحان دکوراسیون برای ایجاد آرامش و تمرکز بیشتر طراحی شده و به گونه‌ایست که همانند دیگر کتابخانه‌ها و پانسیون‌های معمول مطالعاتی حس خفقان و کمبود فضا اصلا ایجاد نمیشود !

بخش استراحت مجزا مجهز به مبلمان و تختخواب برای رفع خستگی و افزایشی بازدهی اعضا در ۱۵ساعتی که در مجموعه هستند.

نورپردازی سالن مطالعه و همچنین مابقی مجموعه توسط بیش از ۳۰۰ لامپ رفلکتور ال ای دی متشکل از ترکیبی مهندسی شده ازنورهای زرد و سفید می باشد، که تاثیر به‌سزایی در راندمان مطالعاتی اعضا و عدم خستگی جسمانی  زودهنگام آنها میشود که به نوبهی خود در بین سالن های مطالعاتی بینظیر است!

سالن غذاخوری مجزا مجهز به تمامی امکانات نگهداری(یخچال) و گرم کردن غذا(مایکرویو) و همچنین یک آشپزخانه کامل مجزا

پذیرایی میان وعده با چای، نسکافه، بیسکوییت و غیره. در صورت نیاز تمامی امکانات لازم مانند ظروف یکبارمصرف، ادویه‌جات، قند وشکر و غیره برای استفاده اعضا فراهم است.

در تمام نقاط مجموعه از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی ‌مدرن و مناسب مانند اسپلیت های ایستاده، بخاری های گازی و برقی، شوفاژ و فن های سقفی استفاده شده است تا خیال اعضا و خانواده هارا از بابت امکانات رفاهی نیز کاملا مرتفع کرده باشیم و همچنین بهترین دمای مناسب مطالعه را فراهم آوریم.

اعضای کاربر سالن از بین دانش آموزان و دانشجویان مستعد و سخت کوش با برگزاری جلسات معارفه تک به تک قبل از ثبت نام گزینش می‌شوند تا محیطی سالم و جوی فوق‌العاده داشته باشیم!

یکی از ارکان فوق‌العاده مهم یک پانسیون مطالعاتی موفق به‌جز سخت افزارهای مناسب، اتمسفر حاکم بر آن و بین اعضاست! خوشبختانه هرساله ما با موفقیت جوی سالم و رقابتی انگیزشی و زیبا را بین اعضا به ارمغان آوردیم.

برگزاری کارگاه و همایش های مشاوره، انگیزشی و موفقیت و آموزشی رایگان برای اعضا در طول سال

توی این همه آلودگی و ترافیک واقعا عاقلانه نیست که شما بخواید برای دبیر یا کلاس همه‌ش در رفت و آمد باشید، برای همین ما امکاناتی فراهم کردیم که با هماهنگی و زیر نظر پرسنل و ناظران بتونید با آرامش خیال کلاسهای خصوصی یا آنلاینتون رو در محیط پانسیون ببینید و برگزار کنید.

مشاور ارشد برجسته کنکور و مدیر مجموعه (دکتر جباری)، به صورت مستمر بر عملکرد تک تک اعضا و پرسنل نظارت دائم دارند و جز به جز در مسیر موفقیت اعضا همراه آنها خواهند بود.

و صدها تفاوت دیگر که پیشنهاد می کنیم با ارتباط مستقیم با دفتر مجموعه و ملاقات حضوری، از نزدیک ملاحظه بفرمایید!

یک روز استفاده رایگان

همین الان برای یک روز استفاده رایگان با دفتر ما تماس بگیرید !

توصیه اکید ما به تمامی داوطلبان استفاده از پانسیون اینه که حتما یک روز رو مهمون ما باشن، تا بتونن بیشتر با خدمات ما آشنا بشن و راحت تر تصمیم گیری کنن ! شما هم همینطور !

سوالات متداول درباره‌ی پانسیون مطالعاتی

IMG 6714 Large
IMG 6712 Large
IMG 6718 Large
IMG 9363 1

اصلا پانسیون مطالعاتی چیه ؟

دوست عزیز باید خدمتتون عرض کنم که پانسیون مطالعاتی محلی برای مطالعه و درس خوندن به صورتی تخصصی و حرفه ای تره برای افرادی که میخوان بهترین نتایج  رو در آزمون‌هاشون داشته باشن، البته به طور معمول بیشتر داوطلبای کنکور از این فضای تخصصی استفاده می‌کنن.

فرق پانسیون مطالعاتی شما نسبت به کتابخونه های عادی چیه؟

پانسیون مطالعاتی ما چندین ویژگی خاص داره که اونو بسیار متفاوت‌تر از کتابخونه‌های عادی می‌کنه:

 -۱ ظرفیت پذیرش تو پانسیون ما خیلی کمتر از کتابخونه‌ست و همه‌ی اعضا چه از نظر اخلاقی و چه از نظر درسی گزینش میشن.

 -۲ ساعت کاری پانسیون خیلی بیشتر از کتابخونه ست.

 -۳ نظارت دقیق به عملکرد تک تک اعضا توسط مشاورین و پرسنل و دوربین‌های مداربسته پیشرفته انجام میشه.

 -۴ ورود و خروج تمامی اعضا با تگ الکترونیک (آخرین تکنولوژی روز دنیا) و همچنین پرسنل و ناظرین کنترل کامل میشه

 -۵ هدایت کامل تحصیلی داوطلبا و تامین نیازهای راهبردی اونا کاملا بر عهده‌ی مجموعه ست

 -۶ جو انگیزشی و رقابتی فوق العاده‌ای بین اعضا حاکمه که احتمال موفقیت‌شون رو خیلی بیشتر می‌کنه

 -۷ هر کدوم از اعضا میز و کمد بزرگ اختصاصی خودشو داره و تمام امکانات ممکن دیگه رو هم در اختیار داره

و ده ها تفاوت پراهمیت دیگه !

پانسیون مطالعاتی برای چه افرادی مفیده؟

هرکسی که موفقیت رو فقط در حد آرزو نخواد و واقعا بخواد بهش برسه!

زیاد نمیشه دسته‌ی خاصی رو هدف قرار داد اما معمولان مخاطب پانسیون‌ها داوطلبان مستعدتر و پرتلاش تر هستن که یا در حال آمادگی برای رشته‌های برتر در شهرها و دانشگاه‌های معتبرتر هستن یا برای آزمون‌های تخصص و وکالت و غیره در تلاشن! و از همه مهمتر میخوان جدی‌تر و متفاوت‌تر از یه مطالعه عادی روزانه درس بخونن.

پانسیون مطالعاتی VIP سورن چند ساله هست؟

پانسیون مطالعاتی سورن در ابتدای سال تحصیلی ۹۴ تاسیس شده و مفتخره اولین و قدیمی ترین پانسیون مطالعاتی شمال تهران باشه!

پانسیون مطالعاتی VIP سورن چه امکاناتی برام داره؟

واقعا هرچی که فکرشو کنید! از میز و کمد بزرگ اختصاصی و مجموعه‌ای از کتابهای کنکوری بگیرید تا بخش‌های غذاخوری و استراحت مجزا؛ تو بهترین نقطه ممکن تهران بنا شده پس هوای تمیز و بدون آلودگی صوتی که روی بازده‌ تأثیر میذاره در این منطقه همیشگیه؛ توی یه شهرک مسکونی با امنیت فوق العاده بالاس؛  نظارت تخصصی با دوربین مداربسته و پرسنل آموز‌ش‌دیده روی تمام اعضا داره و افتخار همراهی با یکی از بهترین مشاورهای ایران (دکتر جباری) به عنوان مشاور ارشد و مدیریتش داره؛ ورود و خروج اعضا با تگ الکترونیک کنترل میشه و به طور کلی فوق العاده و بی نظیره!!!

پانسیون مطالعاتی VIP سورن کدوم سمته؟

مجموعه سورن در شهرکی مسکونی در شمال شرق تهران (سوهانک، انتهای بزرگراه ارتش) ، در محیطی کاملا امن و زیبا قرار گرفته.

محیط اطراف پانسیون  و واحدهای مسکونی برج های اطراف همگی خانواده هستن تا از سلامت فکری بچه ها مطمئن باشیم.

نتایج داوطلبای پانسیون سورن تاحالا چطور بوده؟

از خود تعریف نباشه، فوق العاده! البته که تلاش خود بچه ها هم بوده اما ما افتخار می کنیم همیشه آمار فوق العاده قبولی ۱۰۰ درصد و رتبه های برتر زیادی رو داشتیم و تو همین مدت کوتاه میزبان حداقل ۱۰۰ رتبه ی زیر ۱۰۰۰ کنکور سراسری بودیم و هر سال هم به این آمار ، کلی اضافه میشه!

محل پانسیون به مترو یا وسایل نقلیه عمومی نزدیکه؟

صد البته! جدا از متروهای خط ۳ که در نزدیکی ما هستن (قائم و شهرک محلاتی) ، BRT، ایستگاه تاکسی و آژانس های معتبر و تمامی نیازهای دیگه شما اینجا کااااملا فراهمه!

ساعت کاری پانسیون از کی تا کیه؟

پانسیون مطالعاتی و درواقع کل مجموعه سورن از ساعت ۷:۳۰ تا ۲۲:۳۰ همه روزه حتی در تمام ایام تعطیل و عید نوروز و غیره بازه و در خدمت شماست!

میزم چقدر جا داره؟ میخوام ببینم وسایلی که دوس دارمو میتونم بیارم که بیشتر حس آرامش و بازدهی بهتری داشته باشم؟

در یک کلام: «خیلی زیاد» ! برای سالن مطالعه پانسیون تخصصی سورن دو مدل میز مختلف، یک سری شیشه ای و گرد و یک سری هم کتابخونه ای و کانکسی تعبیه شده که اونو برای هر سلیقه ای فوق العاده می کنه! علاوه بر میزها، یا توجه به حجم زیاد کتابها و وسایل یک کنکوری، بزرگترین کمدهایی که میتونید تصور کنید( نه فقط لاکر!!) برای هر عضو جداگانه با قفل شخصی قرار گرفته!

چقدر واسه وسایلم جا هست؟

همونطور که گفتیم: بیشترین فضای شخصی که میتونید تصور کنید!

با توجه به حجم زیاد کتابها و وسایل یک کنکوری، بزرگترین کمدهای چوبی زیبایی که میتونید تصور کنید( نه فقط لاکر!!) برای هر عضو جداگانه با قفل شخصی قرار گرفته! (ظرفیت کمد ها ۳ برابر بقیه پانسیون های مشابه  و کتابخونه هاست و ام دی اف هستن)

نظارت روی پانسیون مطالعاتی سورن به چه صورته؟

هم دوربین‌های مداربسته پیشرفته و هم ناظران آموزش دیده و هم مشاوران و مدیریت!

به طور خلاصه یکی از نقاط قوت خودمون رو نظارت خیلی قوی‌مون میدونیم ! به خصوص اینکه توی شهرکی با بیش از ۲۰۰ دوربین مداربسته و چندین نگهبان ۲۴ساعته هستیم، خود پانسیون هم با ۸ دوربین مداربسته فوق حرفه‌ای نظارت و کنترل میشه و پرسنل هم ماه‌ها آموزش دیدن برای نظارت و همراهی با اعضا! ورود و خروج هم با تگ الکترونیک و اطلاع رسانی به خونواده‌ها ثبت میشه و فقط با کسب اجازه ی تلفنی از والدین خروج بچه ها ممکن هست و خیلی موارد نظارتی دیگه!

ناظرین پانسیون کی هستن؟

ناظرین ما متشکل از خانم هایی تحصیل کرده در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و معمولا رشته های برتر پزشکی یا روانشناسی هستن که زیر نظر دکتر جباری آموزش دیدن و مثل یک خواهر یا مادر دلسوز، تجربه فوق العاده ای از حس آرامش و نظارت رو برای دانش آموزان و داوطلبان رقم میزنن!

شما کتاب های کمک درسی هم دارید؟

چندتا میخوای؟ ما یه کتابخونه ی بزرگ از کتابهای کنکوری نظام قدیم و جدید همه ی پایه ها داریم که استفاده ازشون برای همه ی اعضای پانسیون بدون هیچ محدودیتی امکان پذیره!

میشه توی پانسیون دبیر خصوصی داشته باشم یا کلاس آنلاین ببینم؟

اصلا اصل پانسیون اینه که شمارو از هر نیاز و دغدغه ای رها کنه! توی این همه آلودگی و ترافیک واقعا عاقلانه نیست که شما بخواید برای دبیر یا کلاس همه‌ش در رفت و آمد باشید، برای همین ما امکاناتی فراهم کردیم که با هماهنگی و زیر نظر پرسنل و ناظران بتونید با آرامش خیال کلاسهای خصوصی یا آنلاینتون رو در محیط پانسیون ببینید و برگزار کنید.

دسترسی پانسیون به ‎محلی هایی برای رفع خستگی ذهنی و انرژی گرفتن چجوریه؟

تقریبا میشه گفت نامحدوده! خوشبختانه پانسیون توی شهرکی واقع شده که یه عالمه رستوران و فست فود و تهیه غذا و کافی شاپ داره و همچنین تمامی نیازای دیگه شما مثل لوازم تحریری، داروخونه، باشگاه بدنسازی، دفتر فنی، آژانس، خشکشویی، خیاطی و هرچیزی که فکرشو بکنید در یک‌قدمی شما قرار داره که میتونید به راحتی از همه‌ش با هماهنگی ناظران و خونواده‌تون استفاده کنید.

مشاوره و برنامه ریزی برای استفاده از پانسیون اجباریه؟

یکی از مزایای پانسیون مطالعاتی سورن اینه که شمارو اجبار به استفاده از مشاوره و برنامه ریزیش نمی کنه و میتونید مشاور خودتون رو داشته باشید و حتی بگید بیاد اینجا جلسه تون رو برگزار کنه! البته که توصیه ما اینه که از مشاوره و برنامه ریزی بی نظیر دکتر جباری استفاده کنید (چون خودتون قطعا متوجه تفاوت‌هاش) میشید ، ضمن اینکه خب بهتره سال کنکور که زمان کم دارید همه‌چیز رو یکجا داشته باشید!

پانسیون مطالعاتی VIP سورن چه مزیتی نسبت به پانسیون های مشابه داره؟

لوکیشنی که پانسیون قرار داره یه جای امن و بکر به دور از ترافیک و سروصدای خیابون هست. نظم و مقررات همیشگیش، آرامش خاطر و جدیت همراه با دلسوزی در کار، زبان زد خانواده‌ها و اعضای کنونی و سال‌های گذشته ما بوده و هست. تعداد قبولی‌های سال‌های گذشته پانسیون سورن مهر تاییدی بر تمام خدمات واقعا VIP پانسیون سورن هست.

ضمنا به جرات میشه گفت پانسیون سورن از نظر طراحی، دکور، نورپردازی سالن مطالعه و امکانات سخت افزاری بی نظیره و میشه گفت اصلا مشابه‌ش وجود نداره!! 

همچنین نظارت بی‌وقفه ناظران مجرب که همراهان همیشگی شما در تمامی ساعات حضورتان در پانسیون هستند اجازه نمیده لحظه‌ای از وقتتون هدر بره.

و از همه مهمتر حضور مستمر دکتر جباری که همیشه تونستن با راهنمایی‌هاشون خیلی وقت‌ها به داوطلبین کمک کنن. در ضمن براتون رفع اشکال درسی هم داریم.

اگه خوابم بگیره میتونم اونجا بخوابم؟

بله دوست عزیز، شما اینجا بخش استراحت دارید که مجهز به مبلمان های تختخواب‌شو هست که اگه بین روز خواستی دقایقی رو استراحت کنی بتونی از این اتاق استفاده کنی. حتی بعضی از دانش آموزان از مدرسه میان و نیاز دارن یک ربع الی بیست دقیقه رو بخوابن تا بتونن انرژی مجدد برای ادامه روز و درس خوندنشون رو بدست بیارن، این دوستان هم میتونن از امکانات این قسمت استفاده کنن.

باید با خودم غذا بیارم؟

ما یه سری امکانات اولیه که تو هیچ پانسیون و کتابخونه ای موجود نیست مثل چای، بیسکوییت، لیوان، قند، شکر و قاشق چنگال یکبارمصرف و غیره برای اعضا قرار دادیم، اما چون داوطلبا کل روز و هرروز رو اونجان برای سلامت خودشون توصیه می کنیم غذای خونگیشونو بیارن و از یخچال و مایکرویو های مجموعه برای نوش جان کردنش استفاده کنن! تازه میتونید از آشپزخونه مجموعه برای پخت غذای مورد علاقه تون هم استفاده کنید !

در طول روز اجازه بیرون رفتن دارم؟ یا قراره همش توی سالن باشیم؟

توی سالن مطالعه تا جای ممکن مجهز هست و جو رقابتی سالمی که وجود داره اصلا نمیذاره شما بخواید از اینجا خارج بشید و زمان رو از دست بدید و حتی به اندازه یک ربع از رقبا عقب بمونید. البته در طول روز امکان اینکه از اینجا خارج بشید نیست مگر با هماهنگی خانواده تون اونم نهایتا ۲بار در طول روز. اگر نیاز به خرید یا سفارش غذا هم داشته باشید همکاران ما سفارش شما رو میگیرن و به رستوران یا فست فود سفارش میدن و حتی نیاز نیست شما زمانتون رو صرف گرفتن غذا کنید و یا با پیک در ارتباط باشید. همه این مراحل رو همکاران ما براتون انجام میدن.

شهریه پانسیون مطالعاتی VIP شما چقدره؟

اول از همه باید به شما دوست عزیز و سایر دوستان بگم این یه هزینه نیست بلکه یه سرمایه گذاریه برای آینده تون و واقعا حیفه که ۱۲ سال تلاش و هزینه کنید و سر چند ماه پانسیون نیومدن اون رو از بین ببرید. پس بهتره به چشم یه هزینه بهش نگاه نشه. شهریه پانسیون نسبت به شرایط هر فرد متفاوت هست. اینکه دانش آموز هستید یا فارغ التحصیل یا دانشجو. قراره یک ماه مهمان ما باشید یا یکسال و خیلی مسائل دیگه توی مبلغ شهریه تون تاثیرگذاره. پس بهتره حضوری تشریف بیارید تا بتونید پکیج‌های مختلف‌مون رو دریافت کنید

بهمون تخفیف هم میدید؟

بله حتما. ما شرایط و پکیج های ثبت نامی مختلفی داریم که با توجه به شرایط هر فرد درصد تخفیف هایی رو میتونه دریافت کنه. ویژه ترین تخفیف هم شامل افرادی میشه که یکجا تا کنکور، پانسیون و مشاوره رو با هم ثبت نام میکنن و پرداختشون رو همون ابتدا انجام میدن. البته برای دریافت و اطلاع از شرایط و درصدهای تخفیفی حتما باید مراجعه حضوری داشته باشید.

سوالی دارید؟ تماس بگیرید!