خدمات منحصر به فرد ما

انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ |‌ دکتر سورن جباری

بعد از پروسه سخت و طولانی کنکور ۱۴۰۲ ماجرا به همین نقطه ختم نمیشه و شما با پروسه انتخاب رشته رو به رو میشد شاید براتون کمی گیج کننده باشه، اینکه بخواین مسیری انتخاب کنید که میدونید بخشی از آینده شما توسط این انتخاب شکل میگیره . اصلا نمیخوام استرستون رو بیشتر کنم ولی باید [...]
IMG 9953 Large
اطلاعات بیشتر

پانسیون مطالعاتی آنلاین

گروه آموزشی سورن، بهمن ماه سال 1398 برای اولین بار در ایران، پانسیون مطالعاتی غیرحضوری (آنلاین) رو حین بحران کرونا راه اندازی کرد. تا اگه می خوای رتبه تک رقمی و دو رقمی بشی ولی امکان دسترسی و حضور در فضای مطالعاتی سورن رو نداری از خدمات، نظم و پیگیری مطالعاتی بهره مند بشی و [...]
b691286d 7d15 4d06 982f 6fdb41142a0d
اطلاعات بیشتر

پانسیون مطالعاتی VIP سورن

گروه آموزشی سورن با فراهم آوردن محیطی آرام و بهترین امکانات مجموعه ای تحت عنوان سالن VIP سورن گردآوری کرده که فضایی مناسب برای مطالعه ای حرفه ای در آرامش می باشد. این گروه با احتساب زمان های مناسب برای مطالعه، رفع اشکال و استراحت ، برنامه و نظارت روزانه دقیقی برای حاضرین سالن ارائه خواهد کرد.

IMG 0764 Large
اطلاعات بیشتر

مرکز مشاوره و برنامه ریزی دکتر جباری

ما در مرکز مشاوره گروه آموزشی سورن با تحلیل آزمون شخصی سازی شده و بررسی کارنامه های آزمون شما کمک در بهتر شدن شرایط مطالعه تان می کنیم تا نقاط ضعف و قوت شما مشخص شود و در طول مدت برنامه ریزی شما تغییرات جزئی و نامحسوسی ایجاد می‌شود تا بتوانید بهترین نتیجه مطالعه را به دست آورید.
گروه آموزشی سورن به همراه مشاوره ارشد مجموعه (دکتر جباری) و تیم پشتیبان انگیزشی شان برنامه ریزی را به صورت دقیق و علمی به شما ارائه می دهند. ما تا لحظه کنکور و اعلام نتایج و انتخاب رشته همراه شما خواهیم بود.
برای رسیدن به هدفت جمعی از بهترین ها در گروه آموزشی سورن همراه تو خواهند بود.

Moshavere2
اطلاعات بیشتر

اردوی مطالعاتی نوروز VIP | کمپ دکتر جباری

گروه آموزشی سورن با برگزاری اردوی نوروزی به صورت vip با ارائه خدمات ویژه سعی در افزایش بازدهی کیفیت مطالعه در این دوران طلایی که مهمترین بازه جمع بندی و به ثمر رساندن تلاش چندین ماه را دارد. همچنین با برگزاری کارگاه های نکته و تست، رفع اشکال فردی، همایش انگیزشی و … برای داوطلبان آسودگی خاطر در دوران پر استرس نزدیک کنکور را فراهم میکند.

Ordoo2
اطلاعات بیشتر

کارگاه ها و همایش ها

باید بگوییم که موضوع اصلی برنامه هر کارگاه و همایش بنا بر درخواست‌های بیشتر در آن موضوع انتخاب می‌شود؛ اما بطور معمول در بازه‌های مختلف سال موضوعات خاصی می‌تواند برای برگزاری کارگاه و همایش مد نظر قرار گیرد؛ مثلا نحو شروع برای کنکور، آموزش جمع بندی و کسب موفقیت در امتحانات ترم، اصول تست زنی، تقویت انگیزه کنکور و ایجاد هدف برای موفقیت در کنکور، آموزش روش صحیح مطالعه دروس، روش افزایش ساعت مطالعه و … موضوعاتی هستند که اکثر اوقات مطرح می‌شوند.

photo ۲۰۱۷ ۰۸ ۱۳ ۰۰ ۱۱ ۰۴
اطلاعات بیشتر
    سوالی دارید؟ تماس بگیرید!